Rašyti komentarą...
niekas nenutiko ruseliams , tiesiog jie tradiciškai nekenčia ukrainiečiu [daug amžiu]
Tas blogio lizdas degs pragare nuo Ukrainos raketu.
@tai va ARBA ATVIRKSCIAI
Pripratę gyvent pagal savo pasaką
"lydekai paliepus", tenkinasi valdžios numestais trupiniais, juk nereikia galvoti, stengtis, gali kiloti taurelę, ramiai žiūrėti televizorių. Ubagai nežino, ką būtų galėję turėt, jei valstybė prekiautų ne žaliavomis, o pagamintais produktais. Jie bijo prarasti ir tą trupinį.
PAMASTYMAS- LIETUVOJE AKIVAIZDZIAI DAROSI PANASIAI,O DAR LYGINA RUSIJA ,BALTARUSIJA,
DRAUDZIAMA REIKSTI SAVO NUOMONE,DRAUSZIAMA SPAUDA/LAISVAS LAIKRASTIS/,ZINIASKLAIDA GIRIA TIK KONSERVATORIUS IR TAI VADINAMA DEMOKRATIJA
@PENSININKAS Esi nepatenkintas, kad neleidžia lakstyt su Putino portretais, sovietinie raudonu ir vlasovininkų trikoloru skuduru, įsisegus "koloradkę" šlovinti rusiškąjį fašizmą ir karą pries Ukrainą? To ko čia triniesi, ko nori lietuviškos pensijos, ėdi lietuvišką duoną ir dar š...ki, ten kur gyveni? Varyk į Rusiją ir džiaukis ruska DEMOKRATIJA. Ten papurkštausi ir sužinosi, kas "panašiai" ten ir čia.
Putinas kiekvieną dieną trokšta rusų kraujo. Kuo daugiau aukų, tuo daugiau malonumo. Jam nesigavo tapti pasaulyje visagaliu, todėl jis su didžiuliu pykčiu tenkinasi rusijos valdovu. Putinas turi kiekvieną dieną jausti, kad jis su rusais gali daryti ką nori. Jie kaip vergai nuleidę galvas eina į mirtį. Kuo daugiau jų miršta tuo daugiau putinui reikia toliau jų pasiruošusių mirčiai. Pradžioje 300 000. po to 500 000, po to 2 milijonai, po to 5 milijonai, po to 10 milijonų. Rusai jaučiasi stipresni tada kai mato, kad jų žūsta vis daugiau ir pasiruošusių žuti vis daugėja. Putinas yra nepasotinamas, tuo labiau, kad jis darosi vis turtingesnis, jo aplinka dar labiau vagia rusiją ir niekas nebegali to kontroliuoti ir protestuoti. Dar įdomiau, kad jam neberūpi rusijos žemės, jis pasiruošęs kinijai atiduoti rusijos teritoriją iki uralo. Jam tik reikia iš kinijos palaikymo žudant rusus. O kinams yra tas pats interesas. Kuo daugiau žus rusų, tuo daugiau rusijoje gyvens kiniečių. Rusai atsipeikėkit!!! Esat putino apginkluoti. I6varykit tuos rusų tautos žudikus iš kremliaus.
@Putino planas Rusai nenori, jiems Putino mafija gera: tik biskutį bananais padaužo, vieną-kitą į kalėjimą nugrūda, kartais nuterioja (ne visus gi). Ir dar džiaugiasi, kad Putinas didis, Rusijos visi bijo, o kad jis pats gyvena, lyg kiaulė, tai kas čia tokio? Tėvai ir seneliai irgi taip gyveno, reiškia tvarka yra.
@AA
Išleista seniai, knyga"Petro imperatorė" rašo apie rusų gyvenimo būdą Petro I laikais, klaiku buvo skaityti, maniau kad tai išmonė, bet iš daugelio šaltinių sužinojau, kad tai tiesa, pasidarė dar klaikiau. Po vasario 24 visi galime skaityti apie apie "dvasinį rusų pasaulį" žudant, ir kitaip niekinant sau giminingą, bet toli civilizacijos pusėn pažengusią tautą.
Išplauti smegenys, daugiau nieko jiems nenutiko. Tik kažkoks lil p..... juos kontroliuoja. "Koncervatoriai, Landsberginiai" Jūsų komentarai neįdomūs. Neskaitysių.
Lietuvoj neišsigando protestuoti apie ką čia kalbant pabandyk čia protestuoti tuoj bylos bus iškeltos ir į kaliuze kuo mes skiriames ką jūs debilai nematote kas Lietuvoj atsibuskit žiuri tik kas pas kaimynus
@Mode Išsitrink galvą debile. Ir gali dar eiti paverkti pas savo "prezitentą".
Uoj atsiprašau:)! Taigi tu šeimų gynejas, antivakseris, anticovidinis.
gaila, nera rimtu dedziu, "pasirupinanciu" tuo nevisprociu...
Jiems Putinas,tą ir daro,140 milijonų ruskiu užtryps cebatais Europą, užmetys uteletom kepurem
Zombiai ubagai,80 procentų nėra buvę užsienyje, neissilavinusi tauta,degradai

Skaitomiausios naujienos
Į viršų