Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Gady lysk i buda

ispera
2023-11-27 06:38:52
Net banda kyla pries ozio elita? Broileris inirtingai griauna ne tik Lietuva , bet ir paveldeta banda?
Jeigu tai butu partija, ji jau senai sitos ozio isperos, butu atsikraciusi kaip pasielge Anglijos toriai su Trus...
Gabriukas nekaltas, kalta žmona
Gabriukas nekaltas, kalta žmona
Išėjo į darbą ir Gabriuko kalbų nebuvo kam sukontroliuoti
Mielas anūkėli, užsienio reikalų ministerija tam ir egzistuoja, kad diplomatijos priemonėmis išvengti karo ir užkariauti naujas rinkas, kitam niekam tu nereikalingas. Abu kartu su Nausėda ir esate atsakingi, kad Putino tankai atėjo 30 km nuo Lietuvos, jūs čia juos atkvietėt, kai brūžinotės šalia Medininkų guminėmis pirštinėmis susikibę ir kaip šamanai bandėte iškviesti revoliucijos dūchą...Batka visais įmanomais būdais bandė laviruoti tarp vakarų ir rytų, bet jūs jį perdavėte į Putino glėbį, nes su kalašu žmogus ilgai nelakstys ir malūnsparnyje negyvens.
Anūkas pridarė nuostolių Lietuvos verslui, dabar dar ir žmones terorizuoja visuotiniais šaukimais ir mokesčių uždėjimu. O tikslas jo vienas-prisibelsti iki respublikonų, kad tęstų finansavimą, t. y. netiesiogiai amerikonams sakoma: štai kaip rėkia mūsų anūkas, nors ir svolačius, bet tai mūsų svolačius ir jį reikia apginti. Kito tikslo nematau, nes anūkas Lietuvą stato į Izraelio situaciją, kuris pastoviai riejasi su visais savo kaimynais, apsuptas priešų ir chaosas jau vyksta net viduje. Jis gal to ir nori, bet žmonės tai nenori ir gal net mažiau bijo galimų okupantų, nei šitos valdžios. Mes pasipriešinti galime nebent Latvijai, ir tai anūkas žino, tai kam tada tie provokavimai dėl mokesčių, visuotinio šaukimo ir ginklavimosi? Ką, ar nematote, kaip žmonės reaguoja ir kaip vyksta rinkimai Olandijoje ir kitur, kokios jėgos ateis?
Geriausiai Landsdergija ruosesi kariauti, kai KAM ministre buvo rajkomo sekretore rasele...
Gaudavo 0,75% ir uztekdavo dar ir dinastijos auksiniams saukstams likdavo! - Ir guminiu kulku, - sunaujai tekdavo ir bananu ir duju.
Šitas skus iš lietuvos o seniui tas neaktualu vistiek jau prie pragaro vartų eilėja stovi
Mūsų valstybė turi "Dievo išrinktąjį" kuriam be eilės duodama viskas kas geriausia pareigos, postai, didelės beprocentinės paskolos o atsakomybės jokios (kas atlygins finansinius nuostolius dėl nevykusios politikos su Kinija) Jau gera dešimtmetį įtakingųjų sluoksnyje sėdi ir tik dabar suprato kad nieko nepadarė(taip kaip ir jo bočius)dėl Tėvynės gynybos, vis svaigo kad kažkas atlėks už mus guldyti galvas ir lies kraują.
Rusai puola. Anūkėli, varyk pas sūnelius.Ten tau bus saugu . O gal pasirūpinai NT arčiau, pietuose?
Nereikia būt ekspertu .Pas mus korupcija ne mažesnė negu Ukrajinoj net ir senai bobulei aišku.Jeigu Gabtielous nebųtu Senelio anūkas senai jam būtu apkalta del priimtu netinkamų sprendimų.,bet ši Giminė kol kas neliečiamieji.Ši karta jis pasakė tiesa.Mūsu niekas negins,kam reikalingi ubagai kurie neturi nieko.Mūsų galėtu pasigailėti ne bent. Lenkai priimdami į vaivadijają
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų