Rašyti komentarą...
Čia yra laukinio kapitalizmo dėsnis. Arba aš tave išdulkinsiu arba tu mane sunaikinsi.
Badas artėja. O valdziuke sprendžia antro galo problemas ir kaip dar daugiau apiplėšti piliečius. Nereikia nei okupantu.
Kas čia blat per bardakas nepirksim daugiau pažiuresim kur des gales pudyti vrot kampot
..matyt vel atsigaus ekskursijos pas kaimynus,maisto metams perki,ir amen loviazmogiu sumanymui kelt kainas
Visiškas absurdas... mes dirbam ir uždirbam, tam kad nemirti - valgome, todėl ir perkame, čia pasirinkimo nėra, esame priversti mokėti. Kaip visada,patys žmonės kalti.Esant tokiai krizei, jie vis tiek liberalizuoja el. energijos pirkimą, t. y. duoda užsidirbti saujelei verslininkų, jiems milijonai, o mums tuščios kišenės,teisingas valdžios požiūris. Nebūtų taip pikta, jei kažką gamintų, o čia, stalus nusipirko ir sąskaitas išrašinėja, nieko negamindami.
@Mamukas "Valstybės valdoma energetikos grupė „ Ignitis grupė “, pernai uždirbusi 163,1 mln. eurų koreguoto grynojo pelno, planuoja išmokėti 86,7 mln. eurų dividendų arba 1,19 euro už vieną akciją." - va taip,70% akcijų turinti valstybinė įmonė dalinsis pelnais su 6-7" stalais", kurie išrašinės sąskaitas.
paklausos ir pasiūlos dėsnis viską sudėlios į vietas. Galim keikt ką norim, bet kol žmonės pirks, tol kainos didės, nebepirks, ims mažėti.
Smagu skaityti kaip fasisto lansdberghio gauja dulkina kumecius .
Konservų nupirkti ekspertai visada ras kaip pateisinti savo darbdavius. Maisto kainos kyla dėl to, kad žmonės nori valgyti, PVM maistui negalima mažinti todėl, kad vis tiek viską verslas pasiims.
Pas mus viskas kitaip nei pas kaimynus kur ir energijos išteklių brangimas yra suvaldomas ir PVM sumažinus sumažėja kainos. Nes kitur valdžios dirba žmonėms, o čia todėl, kad per manipuliacijas gavus valdžią reikia tuos metus kažkaip atsėdėti ir prisikimšti savo asmenines kišenes.
@Cha Tauta juk trosko sios valdzios !
O tai ką, badauti??? Čia gaunasi šantažas, kiek norėsim tiek mokėsite - arba rinkitės badą.
Į viršų