Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Apie visus ekonominius įvykius buvo straipsnis lapkričio 6d.17.30val. TV. 3 garsus pasaulyje ekonomistas pasakojo. Super straipsnis. Čia ne tik ekonominė krizė.....
Lietuvos dviratininko -pranašo,jis su chebryte puikiai įvaldo ir źino visas krizes
Jie greitai moka su krizėm susitvarkyti. Kubilius pensijas nurėžė, šitie iš pensijų kaupimo fondų semiasi. Mauricmačiuliai neprapuls. Čia ne Suomija, čia kitokia demokratija.
Atsibuskit, išsiblaivykit
Atsibuskit, išsiblaivykit
mane stebina toks bukumas, tarsi tie visi oficialūs asmenys būtų atsidūrę negyvenamoje saloje prieš 100 metų. Kai seniai vyksta ir pasaulinis karas, ir jau gili krizė, jie paisto kad gali prasidėti.
Krizės nėra, nes darbu pilnu skelbimų portalai kad ieško darbuotojų, jums panašu tai į krizės pranašą ?...kelionių organizatoriai giriasi kad visi viešbučiai beveik jau užsakyti vaikų atostogoms, ir naujiems metams, uzsakineja į kurortus su lėktuvais jau kitiems metams, statybos namų, biurų, sandėlių, vyksta pilnumoje, statybiniai užimti, indėliai bankuose fizinių asmenų siekia virš 20milijardu ir vis didėja...darbų niekas nepraranda ir per daug niekas neatleidžia, vakar tucia skambinau į vieną rajoną, sakau kiek įmonių uzdarinejama, sakė pas mus tik 5 šiuo metu likviduojamos...:d beje dar ES parama iki 2028metu milijardai plauks,,,,tai kur tą krizė?...be 2028 metu tikrai nebus
Dar keli šimtai tūkstančių galės į Europą vergais raut....
kiek skaitau ir girdžiu, tai tie visi ekonomistai tik ir laukia krizes, daugiau nieko kito nesužinosi, kartoja kaip mantrą kokią jau gerus du-3metus.
@stebėtojų lyga Jiems krize apie bankus tai lobiu katalyste ir aplamai issimikit grynu
Jau seniai ta krizė yra-ir ekonominė,ir moralinė!
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų