Rašyti komentarą...
Tiesiog dauguma zmoniu nesulauks tu gydytoju konsultacijos ir numirs su ministerio pagalba ir ivesta tokia .tvarka.
Teisingas komentaras žurnaliūgoms akis bado, oi kaip nepatinka tiesa į akis
Žurnaliūgos gi rašė, kad 200 žmonių turi mirti. Jie to ir laukia. 70 jau mirė, dėl jų kaltės. Svarbu, kad nedirbant gauna algas. O sąžiningas Lietuvos pilietis, kaip išmanai,taip ir gydykis. Gydytojus reikia irgi gerai papurtyti.
Buvau užsiregistravusi pas kariologa pralaukiau nuo gruodžio mėn ir korona viskas atšaukė ir daryk ką nori vėl iš naujo registruotis ,kžkoks košmaras ,turėtu neišbraukt iš eilės o priimti pasibaigus karantinui ,grynas GENOCIDAS vyksta lietuvoj .Vokietijoj gyvena sūnus tokių pricūdu nėra tik pas mus pencininkai ryzikos grupė.
slykstu ir klausyti ir skaityti..na...ui ..
Nuoširdus ačiū vilniečiams endokrinologams teikusiems telefoninę pagalbą visos Lietuvos diabetikams ir gerb. Vidai Augustinienei, pasirūpinusiai, kad bent jau telefoninė pagalba pasiektų kiek įmanoma daugiau diabetikų. Ir būtų labai įdomu sužinoti, ką karantino laikotarpiu veikė įvairių sričių gydytojai specialistai - dalyvavo kovoje su korona ar tiesiog.....
Diabetikas Klaipėdoje jau keli mėnesiai laukia endokrinologo pagalbos. Ne telefoninės, bet realios, deja, "Nefridos" klinika jau kelios savaitės reklamuojasi, kad specialistų paslaugos atnaujintos, bet paskambinkite ar bandykite užsiregistruoti, sužinosite, kad endokrinologai visoje Klaipėdoje, ne tik "Nefridoje" dirba tik už pinigus, beje, nemažus. Tai už ką visą karantino laikotarpį mes mokame sveikatos draudimą? Už telefoninį gydymą? Ponas Veryga suteikė puikiausias sąlygas gydytojams specialistams paplėšikauti. Bent jau endokrinologams, dirbantiems privačiose klinikose Klaipėdoje. Kiti specialistai, manau, "bimbalą muša" ir tikriausiai algą gauna. Beje, net telefoninę endokrinologo konsultaciją gavome iš Vilniaus.
Ką veikia poliklinikų gydytojai?
Ką veikia poliklinikų gydytojai?
Už ką gydytojams mokamas atlyginimas, jei 3 mėn. nepriima pacientų? Gal užtenka tyčiotis iš žmonių? Kiek kęsim susireikšminusio Verygos karantiną? Taip patinka būti eteryje, kad tik tą ir kasdien daro, o pagrindinio darbo per 4 metus taip ir neatliko - sveikatos sistema suluošinta visiškai. Draudimų ministras tikras policinės valstybės propaguotojas, dar pora metų, ir būsime sovietmetyje.
@Ką veikia poliklinikų gydytojai? Būsime kažkur ,,netvarkos,, chaoso,išbalansuotos sveikatos sistemos santvarkoje.Kas prisimena sovietmetį,tai pas gydytoją,specialistą priimdavo kada kreipeisi.Jei skauda ausį-tai žinojai kad LOR gyd.registruotis,o ne pas šeimos,kuri ,,išmąsto,,kad tereikia lašiukų į ausį,kai problema visos kairės pusės sinusitas ir otitas.Už pinigus mokamą konsultaciją gavau ir gydymą.Kaltų nebuvo ir nebus kam atsakyti realiai už akivaizdžią netvarką.Kairė nežino,ką daro dešinė-toks palyginimas,arba nenori žinoti.
Kaip baisu kad pacientai negauna reikiamų tyrimų! Nebuvo tiek susirgimų koronovirusu lietuvoje kad uždaryti visas poliklinikas ir žmones palikti likimo valiai su ligomis. Kas atsakys už šį chaosą????
Pirmadienį paskambinti į Lazdijų ligoninė,norėjau užsiregistruoti tėvą konsultacijai pas angochirurga.Man atsakė, kad karantinas ir jie nepriima. Ir siuntimą turim iš savo poliklinikos.Viskas.
Į viršų