Rašyti komentarą...
Reikia daryti išvadas - vaikams iki 16 metų neleisti naudotis internetu arba su tėvų priežiūra, kad nežinotų, kas yra LGBTQ+. Tik tokiu būdu galima išsaugoti vaikų smegenis nuo šlamšto.
Nesuprantu tų translyčių. Tiesiog džiaukites, kuo esate gimę ir viskas, negadinkite savo kūno ir natūralaus grožio. Nepatinka savo išvaizda? Prižiūrėkite savo figūrą, sveikatą, tada ir būsite gražūs, nereikės ir lytį keisti. Išmokite grožėtis savimi ir mylėti save.
@Kažkas Kiekvienas iš mūsų esame gražūs ir reikia priimti savo tikrąją lytį. Nereikia kaltinti tėvų ar Dievo, kad gimei tokiu. Tiesiog išmokite gyventi savo lytimi ir prisitaikysi prie savo lyties.
Iš normalaus žmogaus save pavers kažkokiu hibridu. Nei merga, nei vaikinas, o kažkoks neaiškus padaras. Normalūs ir protingi žmonės su hibridais nenorės turėtų santykių ar kurti šeimą.
Kaip gerai senei reikejo daryti tvarka
@Galubaja luna Senei protas pasimaišė?
@Galubaja luna Eik ir keisk savo lytį, atbaidysi visus
Operacijos iš asilo tapti dar didesniu asilu arba avinu. Iš idioto jokia operacija nepadės virsti išminčiumi, o iš išminčiaus asilu - visada galima
nebesuprantu kas as?
sprendimas tik klausimas kodėl sulaukę pilnametystės jei sutrikimas gali susiformuoti ir nuo jaunumės, ar yra psichologo ir psichiatro pagalba? ar iš karto harmoniniai vaistai ir skalpelis? „verslas“ klesti? visi tie tarpininkai jau pasiruošę valstybės mastu vykdyti pirkimus? žmogus nesvarbu? tad dovana kam? ir kieno saskaita? Svarbu pajamos , pakankamai paruošti žaliavos , nes mokesčių mokėtojai padengs. Algoritmas paprastume : kvailini-sukiši vaistų-skalpelis ir apmoka valstybė, tai yra mokesčių mokėtojai , vietoje to , kad suteikti psichologo ar psichiatro pagalba? naujas „verslo“ modelis? ach taip, dar jauninti alkoholio vartotojų amžių vartojantiems ir legalizuoti kvaišalus, bus parasčiau rasti lengvatikių, o jų gyvenimai? apie ką jus nieko asmeniško verslas yra „verslas“, kieno tikslas sunaikinti Lietuvą?
Po velnių, ar netutime svarbesnių problemų? Kodėl žmonės turi gydytis už savo pinigus, o kažkokiems subininiams bus apmokama iš mokesčių mokėtojų lėšų . Tas dulkiagalvis iš vis bukas kaip autobusas. Ir koks jis SA ministras, jei neturi med. išsilavinimo?
Dulkys pasirodo ne tik Ukrainos medicina rūpinasi ,bet ir seksualinių mažumų norais.LGBTirQ tikrai ne varguolių juodadarbių grupė, sukasi dideli pinigai, todėl tokius pupuliukų pageidavimus pagal emocijas jie gali patys ir apsimokėti.Paradams pinigų turi, tai ir operacijoms užtenka ,kažkiek gali mažinti propogandos srautą tai pinigų užteks visiems seksualinių mažumų reikalavimams,O tai kad specialiai pandemijos ir karo metu šie klausimai ciniškai aštrinami,rodo jau Putino kgbistų veiklą .
Kokia valdžia toki ir darbai gėjai lenda į mokyklas į ten kur jiems negalima propoguoti savo iškrypimo jie serga juos reikia izoliuoti nuo visuomenės arba turi sėdėti ramiai dasigyvenom narkotikus legalizuota reikia valdžios kuri dirbtu
Į viršų