Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Dar šaltojo karo laikais buvo suplanuota strategija vakaruose organizuoti ir remti LGBT bendruomenes ir jomis naudojantis kompromituoti politikus, skaldyti visuomenę, bei infiltruoti KGB darbuotojus į svarbius postus prisidengiant LGBT diskriminacija.
Ką gali pasakyti BEMOKSLĖ ŽABA ?
''Lyderiai", - "ministrai" i kameras
''Lyderiai", - "ministrai" i kameras
Sakau gal laikas rinkti kakalicijos misteriu ir misiu desimtukus?
Pagal slykstuma, neapkenciamuma ir padarytu nusikaltimu pries Lietuva desimtukus?

-- Manau sita kruva saltienos turi daug sansu patekti i misiu DESIMTUKA!
ar ji ka nors supranta apie sajunga
Vykdomoji valdžia, bandanti ne vykdyti, o keisti įstatymus, kam tepritaria mažuma Seimo, o piliečių - dar menkesnė mažuma, atrodo taip pat keistai, kaip buhalterė, bandanti keisti matematikos, kuria paremti visi skaičiavimai, dėsnius.
Dar keisčiau, kai tą daro apsišaukėlė, neturinti Prezidento palaiminimo. Prezidentas pritarė Dobrovolskos kandidatūrai, o dėl Dobrowolskos jis jokio sutikimo nedavė. Tai gal teisinga būtų teisingumo ministrei grąžinti įgaliojimus, apsišaukus kita pavarde?
apgailėtinas sutvėrimas, ji daro didelę žalą Lietuvos Respublikos teisinės sistemos ir joje dirbančių teisininkų profesinei reputacijai
@fe Todėl,kad ji tik bukalaura ir apie teisę išmano kaip manau ir baletą
Kriminaline kakalicija kasdien daro viska kad tik LR pilieciai vis labau jos nekestu?
Ruosia dirva naujai okupacijai? - Kaip 1926-40 metais dare ussr bosvevikai vadovaujami Snieckaus?
Snieckaus vaidmeni dabar atlieka kgb dedule ir jo bolsevikine banda su dirbtinemis priekabomis,-cmyl, a lia sita tatuiruotas kosmaras , busima Panevezio moteru kalejimo gyventoja.
Šita jau maikę užsidėjo. Bjauru buvo žiūrėt į išsipaišiusią.
@Višta
-Cha o dabar grazu?
civilinei sąjungai taip pat reikės sveikatos pažymų? jei tai ar bus nurodomos ligos pagal ligų katalogą (nieko asmeniško) F60,F64 ir taip toliau? tada , jei taip, tai rimta- psichinis sutrikimas ir ar adekvatu, kad su sergantys darys sutartis? Ir toliau kaip niekus nieko tolerantiški galvas į smėlį? O liginiams vietoje to , kad padėti pasveikti, gydymas nemokamas? Toleruojama liga? O gal, kas gali paneigti, kad toleravimas, sergančiųjų pumpavimas vaistais, chirurginėmis operacijomis yra naudinga ir ne kam kitam, bet ir Hipokrato davusiems, o „tolerantiški“ įstatymus prasiskverbę leisti tuo pačių užsitikrina sergančių balsus ir vėl nauda, gyventi oriai? Na kvailumas kiek matavimo skalių turi? Plintusas jau pakankamai aukštai žvelgiant į situaciją ir dar vis smengam
Dviguba w įteisinta tik pase,kodėl mes visi lietuviai turime čia laužyti galvą kaip perskaityti svetimas raides
@Dviguba v
--Kiek atsimenu pavarde su i w pasikeite iki 150 asmenu, o triuksmo buvo 2 desimtmeciams....
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų