Rašyti komentarą...
ateitu petrosius su zaliu kursu ir pradetu siauriti gatves kaip vilniui konservu paliepimu
34 metu vaikis uzigeide buti meru paskirtas partiniu konservatoriu ka tik baiges mokslus zales buves keliu imoniu neveikenciu imoniu direktorius ka tai jum sako zmones balskuokit atsakingai tik uz vaitku
Sena konservatorius palaikančių rinkėjų taktika: kas ne su jais, tas tuoj tampa Kremliaus agentu, trąšų oligarchu ir pan. Žodžiu, jie yra dideli kitų apdrabstymo, atsiprašau, mėšlu meistrai. Norint rinkimuose dalyvaujančią partiją argumentuotai kritikuoti, reikia nepatingėti perskaityti jos programą – ką ji žada nuveikti, jei bus išrinkta.
Vaitkaus komandos „Ištikimi Klaipėdai“ rinkimų programa paruošta labai atsakingai, konkreti ir susideda iš pagrindinių 110 numatomų veiklos punktų. Kelis iš jų paminėsiu:
-teritorija nuo Šiaurinio molo iki Žiemos uosto taps miesto erdvėmis;
-bus vykdoma senamiesčio pastatų fasadų renovavimo programa;
-parkavimo mokestis bus naudojamas tik parkavimo vietų plėtrai daugiabučių kiemuose;
-bus numatyta istorinio centrinio pašto ir buvusio kalėjimo Jūros g. renovacija;
-stengsimės įgyvendinti Klaipėdos pietinio aplinkkelio projektą;
-sukursime perkeliamų modulinių priestatų ikimokyklinėse įstaigose sistemą mieste (dėl vietų trūkumo lopšeliuose-darželiuose).
Petrošiaus rinkimų programa susideda iš 56 pagrindinių punktų. Keli iš jų tokie:
-sieksime kurortinių teritorijų statuso Smiltynei, Melnaragei ir Giruliams;
-imsimės iniciatyvos išvalyti Danės irSmeltalės upių ruožus;
-užtikrinsime keleivinių maršrutų vandens transportu Danės upėje projekto įgyvendinimą;
-ieškosime finansinių galimybių Žvejų rūmų modernizavimo projektui įgyvendinti;
-statysime naują Jūrininkų polikliniką ir modernizuosime Klaipėdos miesto polikliniką;
-pradėsime naujo bendruomenių centro statybą.
Yra gerų veiklos pasiūlymų tiek nepartinio Vaitkaus, tiek konservatorių kandidato Petrošiaus programose, tačiau Vaitkaus programoje jų beveik 2 kartus daugiau. Todėl siūlau balsuoti už nepartinį kandidatą į Klaipėdos mero postą A. Vaitkų.

Klp reikia ir piderastams gyventi. Mūsų klp. Leftistine laisvės konservatorių partija leis mums kvėpuoti. Tegyvuoja laisva valia ir skylė spalvota
Geriau balsuoti už patį velnią kad tik ne koncervas.
Petrošius turi atsilaikyti prieš ZZZ ordos puolimą. Put in daro viską, kad tik nugalėtų jo oligarchų kandidatas. Nepasiduokit Klaipėdiečiai ZZZ ordos puolimui. Netapkit dar vienu matijošmat, uspaskichmat, lukošenkomat, putinmat bastionu.
@ZZZ orda puola Klaipėdą PEDOpartijos skėriai jau gerą dešimtmetį tą Klaipėdą doroja. Kai šiauliai ir Kaunas atsigavinėja, gražėja ir auga- tai Klaipėda traukia į priešingą pusę. Ir šitas pedokonservas toliau ten miestą stums. Kokiam urve tu gyveni, jei nematai, kas aplinkui dedasi
@ZZZ orda puola Klaipėdą naaa, nežinau kas kiek daro bet be Petrošiaus reklamos greit ir į tuoleta nenueisi
@ZZZ orda puola Klaipėdą matjiosaitai sutvarke visa kauna
KLAUSIMAS.... KODĖL PRADEDANT SKAIČIUOTI RINKĖJUS BALSUS NE FILMUOJA!??!! MAN RODOS TIKRAI BŪTŲ MAŽIAU VISOKIŲ NESUPRANTU
@KLAUSIMAS Jūs teisus,logiška pastaba.
tikiuosi kad klaipedieciai bus protingi ir pedopartijos neissirinks
Vaitkus diskriminuoja. Viename interviu kalba apie tai, kad senamiestis gyvas tik tada, kai jame jauni žmonės. O vyresniems eiti lauk iš senamiesčio? Juk naktinių barų ir šiaip visokių girdyklų KLAIPĖDOJE tikrai pilna, bet nėra elgesio kultūros, o dažnas politikas / taip pat ir Vaitkus?/ miesto patrauklumą supranta tik, kai gatvėse "daužosi" super garsūs "bumčikai". Toks primityvus miesto patrauklumo supratimas.
@nesvarbu na taip nusipezet dar reikia ir sugebėti
Atsakingas Klaipedos pilietis
Atsakingas Klaipedos pilietis
As asmeniskai taktikas ir nuolatini puolima matau is A. Vaitkaus puses. Ir tomis taktikomis nepatikesiu ir mano aplinka nepatikes.
Priedo, visa puokste savybiu, kurios atsiskleide per siu dienu debatus: pakeltas tonas debatuose, agresyvus komunikavimas, kandziojimasis, puolimas... O tai tikrai zavesio nekelia.

Kai reikia perskaityti ka nors, viskas gerai, bet kai reikia po to atsakyti ir argumentuoti savais zodziais - stringa, sunkiai formuluoja sakinius, jokio aiskumo, "pilsto is tuscio i kiaura", net politikos analitikas siandiena ziniu radijo laidoje per debatus tai pastebejo ir paminejo.

Na, ir viska vainikuoja, garsioji nuotrauka su fone esancia teroristines valstybes trispalve. Teisingai politologe ir pabreze, politikoje "nepastebejau" nebuna. O jei ir nepastebejo, kaip tokio lygio politikas gali siekti miesto mero posto? Komanda tikrai "nemate", prie ko sedite, kokia zinia aiskiai bandote paskleisti. Nera daugiau, ka pridurti.

Netikiu, Vaitkumi. Per daug visokiu niuansu lenda. Paziurejus komandos sudeti, neatrodo, kad interesai yra del zmoniu.

Palaikau Audriu Petrosiu.
@Atsakingas Klaipedos pilietis Atsiduoda PEDOpartija nuo to tavo petrošiaus. Miestui reikia ne didingų vizijų kažkur padėtų stalčiuj, o apčiuopiamos pačios elementariausios tvarkos. O ypač dabartinei liberastų nudrengtai Klaipėdai.
@Atsakingas Klaipedos pilietis Perziurekite TV3 vakaro žinias vakarukystes,ir nebereikės šios Petrošius partijos net minėti..tai paniekinimas Lietuvos,priekyje su dabartiniais šios partijos vadais
@Atsakingas Klaipedos pilietis neturi ka pasakyt - tada patylėk

Skaitomiausios naujienos
Į viršų