Rašyti komentarą...
Kažkaip durnynas persikelė ten.....apgailėtini lochai
Kam Lietuvos žmonės?jiems geriau juokinti tauta,o nespresti problemas .
Baikit žaisti smėlio dėžės žaidimukus. Yra rimtų darbų. Laiku ateiti į darbą.ir viskas ok.
Kiek žinoma tai karas vykta ne Lietuvoje, bet Ukrainoje. Ekonominių bėdų žinoma yra daug, bet visos jos dėl dabartinės valdžios kvailumo arba net ir piktybinių jos veikų. Kuo konservų šaika mažiau kiš nagus prie ekonomikos tuo Lietuvai geriau.
Pagarba opozicijai! Laikykitės. Jus palaiko keturi penktadaliai rinkėjų.
@Taigi Nejuokink žmoniu, kas palaiko komunistus,maža dalelytė, kurie garbina putleri ir bulbaša, o mes už Lietuva laiva,ir dekojam dabartiniai valdžiai, kad jie iš ruskių išvadavo
Negerbia Šveiko gauja nei opozicijos nei visuomenes
@Kad O mes negerbiam, komunistų palikuonių,kurie eina kartu su bulbašu ir putleriu
Seimo narių darbą vertina rinkėjai, ne jie patys... Jei anksti ateiti į darbą aštuntą ryto, laikas ieškotis tinkamesnio.
Seimas nesipeša. Tiesiog yra "maršistų", kurių darbas yra ieškoti pretekstų ir kelti bangas. Tik neaišku, ar tai tik jų susireikšminimo reikalas ar tai įtakojama globalesnių reiškinių.
Keliama daug abstrakčių kaltinimų, bet kai pradeda vardinti savo reikalavimus, tai matosi, kad yra keliama "audra stiklinėje". Tai matyt ir yra TIKSLAS. Tikslas ŠANTAŽUOTI ir KOMPROMOTUOTI.... Kažkur ištirpo jų priesaika, jų pagarba savo šaliai, savo nepriklausomybei, ištirpo supratimas kaip ir kodėl turi būti saugoma ir puoselėjama demokratija. Ultimatumai nėra demokratijos instrumentas, tai terorizmo instrumentas.
@Benas o ką daryti? juk konservistai nesiskaito su niekuo....jiems lietuvos žmones nerūpi apsoliučiai.
@Roma Rūpi ir dar kaip,nepatenkinti tik putlerio ir bulbašo garbintojai,dėl to ir susipriešinimas, pažiurėk ar tikras lietuvis,važiuoja i bulbašyna šnapso ir cigarečiu,tikrai ne,
Opozicija kelia suirutę Lietuvoje?


@Naudos gavėjas Veikiau pozicija su savo mulkių ministrų gelbėjimais bet kokiomis priemonėmis
Į viršų