Rašyti komentarą...
Šaika pučia miglą į akis. Tiesiog finansitės-laureatės pritrūko lėšų, tai jūs tuoj visi susimesite. O su kokiu padažu - ekologija, krašto apsauga, solidarumas - jau jums papasakos vėliau kokia nors Pumprickiūtė. Rinkimai Vilniuje patvirtino kirpėjams, kad avinus galima kirpti ir trumpiau, gyvuliai sutinka.
Apie kompensaciją , jie daugiau skamba per visus info kanalus , kaip moka . Aš turiu omeny apie šilumos kompensaciją . Apie energijos liberalizavimo aš niekaip ne galėjau suprasti , kam to reikia ? Dabar suprantu , kad pakelti kaina . O apie NT mokesčio , tai geriau padaryti privaloma NT draudimo . Draudimo bendrovė iš surinktų pinigų mokės mokesčius , o žmonės bus nors apdrausti . Nors žinos už ką moka , o ne už tai ką už savo pinigus nupirkta . O už CO2 , tai irgi galima biški padidinti įmokos , už privaloma civilinės atsakomybės draudimo . Ir užteks .
@Andrius
Man po šiai dienai klausimas, kodėl namas ir sklypas, ant kurio tas namas stovi, mkesčių požiūriu yra "du vienetai", kur abu vertinami "rinkos verte". Tai jei žemės mokestį ima "rinkos verte" pagal sklypo vietą, tai kodėl dar ir namą pradeda vertrinti "rinkos verte", kuri vėlgi priklauso nuo vietos. Aš gi jų atskirai net parduoti negaliu, tik kaip vienetą. Norėčiau pamatyti tą gudrutį, kuris "sugebės" parduoti atskirai namą ir sklypą už tas "vertes", kurias surašė.
rūpinasi, skaičiuojam su ašarom, per kiek metų "atsipirks" 300 EUR netesybos enefit'ui. gal galėtų VERT ir vartotojų teisės pasirūpinti irgi - pakrutinti užpakalius ir panagrinėti, ar tos enefit sutartys nėra pasinaudojimas situacija. nes užmušk nesuprantu, kaip plane, kur energija tiekiama 8 metus iš enefit valdomų atsinaujinančių šaltinių, kaina, kuri fiksuojama 8 metams, gali "šokinėti" dvigubai.
Nereikėjo bankams būti grobikams
Nereikėjo bankams būti grobikams
Turimi gryni pinigai padalinti per pusę - pusė LT banke einamojoje sąskaitoje, kita pusė Airojoje registruoto brokerio einamoje sąskaitoje. LT bankas per 2022 metus sumokėjo palūkanų 0, Airijos brokeris už 2022 metus sumokėjo 500 EUR palūnakų. Tai aš už, kad apmokestinti LT bankus. Būtų ne grobikai, būtų mokėję palūkanas už laikomus pinigus.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų