DIENOS PJŪVIS. Kodėl dalis lietuvių nori, kad karantinas nesibaigtų?

Lietuvoje karantinas tęsiasi jau beveik tris mėnesius, nuo kovo 16 d. Tiek gyventojai, tiek verslas buvo priversti prisitaikyti prie naujos realybės. Ir nors dabar karantinas vis labiau švelninamas, tai taip pat patinka ne visiems.

Kodėl dalis lietuvių nori, kad karantinas nesibaigtų? Pokalbis apie tai su „Baltijos tyrimų“ vadove Rasa Ališauskiene.

Naujienų portalas tv3.lt skelbė, kad premjeras Saulius Skvernelis yra viešai pranešęs, kad karantinas ilgiau nei iki birželio 16 d. gali būti nebetesiamas.

„COVID–19 komitete aptarėme galimą išėjimo iš karantino režimo planą. Jei epidemiologinė situacija Lietuvoje nesikeis į blogąją pusę, įgyvendinus šį planą būtų taikomas jau kitas teisinis režimas, konkrečiai – valstybės lygio ekstremali situacija.

Preliminariai planuojama, kad naujas teisinis režimas galėtų įsigalioti nuo birželio 17 dienos. Galutiniai sprendimai turi būti priimti kitos savaitės Vyriausybės posėdyje“, – savo „Facebook“ paskyroje rašė S. Skvernelis.

Anot S. Skvernelio, tai leistų prireikus reguliuoti sienų kontrolę, taip pat taikyti tam tikrų ūkinių sričių apribojimus – šie apribojimai pagal poreikį ir situaciją būtų nukreipiami tik į tas sritis, kuriose lieka didžiausia tikimybė galimam koronaviruso plitimui.


Rašyti komentarą...
A
2020-06-07 12:18:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
O tie kurie prie lovio atimti iš ju alga ir kad jie iš geros valios butu valdžioi turbut neliktu nei vieno norinčio valstybe valdyti iš pašaukimo del garbės
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų