Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Rusijos kultūra??? Su kuo tai valgoma? Net patys rusų disidentai sako: "ruskaja kultura - eto nenavist v valenkach"... Jų kultūra visu gražumu pasimatė Ukrainoje.... na o fasadinę kultūrą vadinti kažkokia "rusų kultūra" yra nesąmonė. Tai tik kultūros muliažas ,skirtas mulkinti Vakarams. Tą patį darė ir Hitleris su savo grandioziniais projektais, aukštindamas arijų rasę... Tą patį daro ir ruskių fašistai, trimituodami apie "didžią rusų kultūrą" ir kažkokį "išskirtinį rusų dvasingumą" kuris išmatuojamas išgertos vodkos kiekiu....
Rusų kultūra lieka su mumis .Kai ėjau pro vaikų futbolo varžybas Žeimenos stadione , girdėjosi ''davai.... bl....koroče..... molodiec ....Ten žilagalvių nebuvo.
Kultūra nebūna rusiška ar graikiška. Ar Čechovas rašė apie rusus, o Šekspyras apie anglus? Mūsų ministras labai neišprusęs, jam manyčiau labai sunku susigaudyti kultūros vertybėse, kurias tūkstantmečiais kūrė žmonija. Gal geriau jam pirmiausiai savo čekiukuose reikia susigaudyti ir patylėti besarmačiui.
@manau Gttgttg5ttgg
Čekiukų rinkėjo veidelis
Čekiukų rinkėjo veidelis
Šitas veikėjas neturi nieko bendro ne tik su kultūra, bet ir su paprasčiausiu padorumu..
Kas iš tokio korumpuoto stuobrio dar interviu ima, ir dar apie kultūra ? Paklauskite geriau ar pavogtas lėšas gražino į Kauno sav. biudžetą..
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų