DIENOS PJŪVIS. Ar reiktų naikinti Seimo narių parlamentines išlaidas?

Seimo etikos ir procedūrų komisija paskelbė metinę Seimo narių kanceliarinių išlaidų ataskaitą. Pasirodo Seimo nariai per metus išleido beveik pusantro milijono eurų, o išlaidos – įvairios.

Bene daugiausiai pinigų parlamentarai skyrė automobilių nuomai ir jų priežiūrai. Kiti parlamentarų pinigai atiteko jų informacijos viešinimui, gėlėms, suvenyrams, knygoms ar net apgyvendinimo išlaidoms užsienio kelionių metu.

Tačiau ar tikrai Seimo nariams reikia tokių išlaidų ir kam jos gali būti leidžiamos, apie tai šiandien kalbame su dviem parlamentarais – Petru Gražuliu ir buvusiu ilgamečiu Etikos ir procedūrų komisijos pirmininku Algimantu Salamakinu.


Rašyti komentarą...
P
Paneviežietė
2020-01-28 14:23:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Žinoma,kad reikia naikinti.o ir patarėjų skaičių mažinti reikia.Kodėl niekas nepaskaičiuoja kiek kainuoja valstybei vienas seimo narys,su visomis privilegijomis?
Atsakyti
0

r
rita
2020-01-28 14:09:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
jiems visai nieko neduoti
Atsakyti
-1

M
Mafijozas
2020-01-28 16:11:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jo reike šitų skeriu armije mažinti per pusę kam jie ten smirda per daug užtektų 71 parazito , mažum pradėtų dirbti , dabar tik riejesi kaip šunų ruje , šitiek nuostolio neša Lietuvai , sėdi nuo pradžių 30 metu o naudos jokios , kam jie reikalingi tik enge dirbanty žmogų baigė numauti paskutinės kelnes tie urodai su mokėsceis mazyt tiem urodam algas gauna nesuvokėmus pinigus dirbantys minimumą kur teisybė...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų