Rašyti komentarą...
kad čia yra paūmėjęs skiepų šalutinis poveikis,atsilaiko tik stipriausieji,užuojata bendražygiams...
Jokios krizės Lietuvoje nėra
Jokios krizės Lietuvoje nėra
Krizė tik politikų galvose. O dabar jau ir kai kurių piniginėse:)
Šimonytes veidas kaip paklaikusio
žmogaus.Nervai visai paveikė žmogu.Važiuotu 1,5 metu atostogų į kitą svieto kraštą.Be jos,likusieji puikiai susitvarkys.O ji pailses nuo visų stresų,atgaus jėgas,baigsis isterija,erogansija.
Dauguma politikų su Matijošaičiu priešakyje šiko ir tapšnojo, kaip sakė toks Paksas. Dauguma paprastų žmonių - taip pat. Kai kas labai norėtų, kad prieš NATO susitikimą Vilniuje kiltų kokia nors krizė Lietuvoje. Bet išgraužkite - nepavyks.
@Kur jūs matote krizę intensyviai dirba 5 kolona.Apsimete labai geriečiais,kovojančiais už teisybę kiša pagalius į ratus prieš NATO susitikimą.Subiai turėtų ši reikalą sutvarkyti ir pamiršti.Juokinga kai šio finansinio reikalo nepatvarke šitiek metų,juk taip paprasta,tai tik buhalterinis reikalas.
@Greta Tapkinas gal ir yra 5 kolona, kartais jis uznesa i slapta agenta, bet kodel jo tada netikrina VSD? Kita dalyka butu idomiau suzinoti, kas pas ji polkas uzsako? Nes dabartine polka su raguciais jis pradejo grot tikrai ne is savo galvos.
@nu jo Tapinas išvedė į dienos šviesą valstybės turto grobstytojus, tai pačio pirma reakcija - kas užsakė? O , gal reikėtų klausti kas liepė vogti? Bene pats būsi kažkaip susiįjęs su tais "nekaltaisiais", taip samprotauti gali tik tas, kam Andrius savo tyrimais stipriai primynė uodegą

Skaitomiausios naujienos
Į viršų