Rašyti komentarą...
nes yra vilnius ir visa kita
Vaidina kad nežino kodėl tas skirtumas didėja kai trečdalis vilniečių dirba ministerijose ir kitose valstybinėse įstaigose. Kokia isterija kilo valdininkams kai buvo bandoma tik žemės ūkio ministeriją į Kauną iškelti, kas buvot logiška.Lietuva maža ir nereikia Vilniuje suteikti visų įstaigų, dabar jis kaip Maskva. Bet kai viskas daroma pagal atskirų įtakingų su blatu pageidavimus Lietuva virto UAB.
Manau reiktu pakelt minimalia alga. Tada atorukis mazetu ir didint mokescius daugiausiai uzdirbantiems. Tik lesas skirti ne karui ir ne kariuomenei, o algoms moketi. Ir tada zmones saugiau vaziuos is didesniu miestu, ten, kur sveikiau gyventi...
Lietuvoje uz minimuma dirba 70 proc zmoniu atlyginimas svyruoja tarp 600e ir 800e. Na,už tokį atlyginimą LT dirba tik, idiotai ir patriotai. Seni , tampa patriotais,o jauni isvaziuoja i geriau apmokamas vietas,ten kur tikra EU. O, cia like turi isgyventi išgyventi už 800 eurų,tiksliau egzistuoti ka jau,ten isgyventi. Kai gavus tuos varganus kelis simtus, neisgali, net elementariu mokesciu susimoketi. Apie kazkoki sioki toki atsidejima juodai dienai, nera ne kalbos.
@Baiikit sekti pasakas Kai gauni tokią "algą" visos dienos juodos.
@Piratas Na ne,tiesiog bauduvos rsp ne alga, o ismalda..

Skaitomiausios naujienos
Į viršų