Rašyti komentarą...
Kiets vaikis- daugiau tokiu!
Jakilaiti ,,kietuoli,, pakalbink geriau Sabą kodėl tokie dideli pinigai skiriami krepšiniui o Europoje paskutiniu metu esame gale.
Apie kokį futbolą kalbat?Ne mažesnė afera Vilnius-Utena kelias.Politikai su kyšiu sugauti ir išteisinti,pinigų keliui neliko.Ir toliau važinėjam,kaip gruzinų karo keliu.Futbolas ar kitas sportas visada buvo kažkam gera lesykla....
Vagiai nusikaltėliai aukščiausioje valdžioje Malinausko negąsdina, o va teistas asmuo, kurio teistumas gal jau pasibaigęs, o ir už ką teistas dar reikia pažiūrėti, jam ir jo bendrininkams iš "konservatorių" šaikos kelia didžiulę isteriją
Futbolą valdo ir miestus valdo , o jūs dar tiriat ?
Jūs istirkit purvina istorija kaip Vilniuje Užusienio gatvėje iškirtus valstybinį mišką atsirado nelegalus futbolo stadionas ir kas ta "sekmadienio futbolo lyga".
Mane nuteisė už alaus reklamos žymėjimą kaukolės ženklu Vilniaus gatvėse įrengtuose stenduose ir nenori reabilituoti: esą tai ne alaus reklamos pagerinimas, o svetimo turto tyčinis sunaikinimas.
Vienodai rodo tas jūsų futbolas, nenukreipinėkit dėmesio nuo kur kas rimtesnių problemų
@Darius -įvedus tiesioginį valdymą visuomeninei organizacijai būtume pasaulio Gineso rekordininkai. Debilų šalis su debilų valdžia.Majevskis ir kasčejus-du didžausi Lietuvos futbolistai, futbolinqntys į nepilnamečių mergaičių vartus.
Į viršų