Rašyti komentarą...
Kada pagaliau suprasmi, kad mokyklose vaikiai turi mokytis, o ne eiti vien tam, kad taip nori tėvai, kad tokia jų pareiga. Šiandiena turime, kad dalis mokinių nenori patys mokytis ir visokiomis priemonėmis bando kenkti kitiems mokiniams, kurie norėtų mokytis. Tad tą kvaila integracija ir tas bukas ir įsivaizduojamas diferencijavimas yra mūsų sugalvotos nesamonės rezultatas. Į mokyklas stumem visus vaikus ir ten jau formuojame nusikaltėlių armija, kuri tik didėja. Jei galėtume mokinius skirstyti pagal jų gebėjimus į skirtingas mokyklas, tad turėtume tikrai gerokiai geresnius ir mokymosi rezultatus ir geresnius brandos egzamino pasiekimus, o ir baigtūsi patyčios ir smurtas mokyklose. Supraskime viena, kad mokykla nėra prievartos įstaiga, kad mokiniai turi eiti savo noru ir nustokime juos versti daryti tai ko nenori. DAuguma mokinių tikrai yra nepajėgūs mokytis pagal šiuolaikinias mokymosi programas, o tad grupinis mokymasis yra mokytojų išsisukimas nuo atsakomybės. Vienas mokosi visi gauna įvertinimą, tai rodo, kad mes savo mokinius ruošiame studijuoti universitetuose, kur irgi ta pati tvarką. Jei iš grupės vos keli studentai sugeba gauti teigiamą įvertinimą, tai demonstruojama kaip gerai mokosi, kad tai yra normalu ir mums priimtinas toks mokymosi lygis. Kai baigiamajį darbą rašo ne kiekvienas atskirai, o vieną visa grupė, nes beveik visi baigusieji to padaryti tiesiog nesugebėtų. Tad ar mums tikrai reikalinga bepročių, nemokytų ir atsilikusių asmenų tauta. Gal tikrai mums reikalinga pigi darbo jėga, nes per daug jau visi norime būti vadovais, inžinieriais, valstybės tarnautojais. Gal per daug jau prigaminome diplomuotų beraščių.
Tik tėvai kalti nieko nedraudžia vaikams viską leidžia šmeižia mokytojus mokyklos personalą o mokytojai nabagai šuns vietoje ypač vaikams pati dirbu mokykloje gali nuprotėti tikras durnynas.
Manau jog atsakomybe del smurto turi prisiimt seimas su savo visokiais nesamoningais istatymais kodel vaikams negalioja baudziamumas juk nesvarbu kad nepilnameciai jeigu nusikalsti turi atsakyt patys vaikai bet ne tevams primest atsakomybe is kuriu vaiku auklejima ateme seimas mokytojams taip pat suristos rankos va kur atvede vaikams suteikta laisve be jokios atsakomybes ir pareigu
Mokytojai mokykloje turi užtikrinti tvarką o ne tėvai.
Bus dar blogiau, jeigu niekas neapribos vaikų teisių. Jie vienas kitą sunaikins. Jau pradeda tai daryti. O mokytojas yra beteisis nes jei pabars bus apkaltintas psichologiniu smurtu. Tai patys super tėveliai ir auklėkite savo vaikus. Aš jiems nepasakysiu nei žodžio. Patyriau savo kailiu. UŽTEKS
Mokytojas vaikui nieko negali pasakyti, tuoj bus apkaltintas smurtu ir tyčiojimusi. Dabar tik vaikai viską gali tyčiotis iš mokytojų, juos net pastumti, nes tik jie turi teises, o mokytojas beteisis. Argi anksčiau taip buvo?
21 amžiuje po 33m nepriklausomybės prigyventa iki to,kad vaikai šokdina tėvus, mokytojus o ne adekvačių nesutramdo visas būrys suaugusių iš valdžios institucijų policijos,vaikų teisių ,socialinių darbuotojų,daktarų ir t,t.Vaikams jokių pareigų,jokių atsakomybių,nors paprasta logika sako,kad teises turi jei laikaisi taisyklių,atlieki pareigas,Be to ir supermamytės ,super tėveliai tapę tik eiliniais patarnautojais savo vaikui..Ir skurta taisyklėstik normaliems vaikasms ,o nusikaltėliams pateisinti, kad jie mat irgi su spec,poreikiais.
@jj Ir kas charakteringa,tai vyksta tik Lietuvoje!!!Kitur ne is tolo tokiu dalyku nera.Estijoje,pro mokytoja eidami berniukai nusilenkia,mergaites daro reveransa.Latvijoje ,mokytojams vaikai sako,mano pone!Lenkijoje ,mokytojui einant pro sali,vaikai sutingsta ir pasisuka veidu i mokytoja,o po pamokos visi vedami klases seniuno,padekoja-aciu uz zinias gerbiamas pone mokytojau.O pas mus bardakas,kuri sukele nekenciama visos Lietuvos,valdzia.Portugalijoje vaikai mokykloje viens i kita kreipias,Jus,va kokia tvarka mokyklose,kur geros,zmoniu valdzios!
@tevas Nes ministerijoje bardakas. Niekam nerūpi nei vaikas, nei mokytojas. Jiems tik rūpi beprotiškos reformos. Jei būtų tvarka, tai nevykdytu egzaminų po I semestro ir nebūtu tų agresijos emocijų
@tevas Pritariu
@jj Tai gi viskas daroma specialiai LOZUNGAS KUO BLOGIAU TUO GERIAU
@Valerija O ka,tokias partijas labiau renka sekancioms kadencijoms?Todel jos ir stengiasi daryti kuo blogiau?Nemeginote galvoti?Idomus dalykas,nustebsite:D.
Arkliui aisku,kad milziniska ,grandiozine kalte tenka konservatoriams ,kuriems vos atejus valdzion,sekancia diena prasidejo smurtas.Kalta Simonyte,Siugzdiniene,o mokyklos vadovybe???Tevai cia isvis ne prie ko,jei Seimas nemoka valdyti.Reikia tada,kaip sake vienas nuostabiausiu Lietuvos zmoniu,musu vadas ,gerb.Orlauskis,valdziai eiti NAFIK,jei dirba ne Lietuvai.Kazkodel anas kadensijas to nebuvo!
Jei nusikaltėliais rūpinamasi labiau nei aukomis toliau bus dar gražiau.
Atsikabinkit su visomis atsakomybėmis. Aš už pamoką, įskaitant pasiruošimą jai, gaunu ne daugiau 8-9 eurus. Kodėl turėčiau dar gilintis į kažkieno problemas, per pertraukas vietoj poilsio ladžioti po visokius užkaborius ir žiūrėti, ar vaikai nerūko nesimuša nesityčioja? Pasamdykit budėtojus ir visokius pagalbos specialistus tegu krakmolina tuos jūsų geruolius.
@Mokytoja tėvai pasirašo su mokykla sutartis dėl MOKYMO PASLAUGOS ir čia jau mokyklos vidaus reikalas ar ką samdys ar mokytojams raudonus raiščius išdalins ir šie draugovininkais dirbs. Man kaip paslaugos gavėjo teisėtam atstovui ( vaikai mokosi) visiškai gyliai nusispjauti kaip mokykla užtikrins kokybiškos MOKYMO PASLAUGOS kur yra visas skirsnis ir saugios aplinkos įsipareigjimų , teikimą. Turi užtikrinti ir viskas
@Na visai taip Reikia nepamiršti nuo nurodytų sumų mokesčius atskaičiuoti ir iš trisdešimties padalinti. O tada už tuos centus tikėtis kokybės. Nueikit į kirpyklą su penkiolika centų ir prašykit proginės šukuosenos.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų