Rašyti komentarą...
Kaip švelniai psrašyta. Realybė daug blogesnė. Algos labai mažos. Kokybė bloga, pareigūnų dauguma labai neprofedionali, nes jau nebereikia net kolegijos, ar MRU, pakanka kelių mėnesių Policijos mokyklos užsiėmimų, kur jau nebėra atrankų, o tik ateikite, visus paimsime. Pasidomėkite apue Vilniaus komisariatų ir VPK valdybų padėtį. Kiek žinau komisariatiose trūksta po lygiai pusę darbuotojų,valdybose lyg ekonominių nusikaltimų valdyboje, kiek žinau,trečdalis dirba, organizuotų valdyboje - ketvirtadalio trūksta. Į atrankas ateina po 1 žmogų, apie kurio kompetenciją neretai geriau patylėti, arba jas atšaukia, nes niekas dokumentų nepaduoda. Komisariatuose iš ikiteisminio tyrimo grupių lekia kaip nuo karo. Policijos remėjai, neapnokyti, neparuošti, neprisaikdinti paimami į įvykius ir turi dirbti kaip pareigūnai. Vyrų mažėja katastrofiškai visose srityse . Policijoje situacija tragiška, policijos departamentas ramina pats save ir situacijos tikrosios nenori matyti, nes nežino ką su tuo daryti ir tikisi pralėkt kaip norsšį etapą,o po to pasikeis valdžia ir jau ne jų reikalas,savo gi biudžeto ir kiekio bei funkcionalumo jie taip mažint nenori, produktyvių reformų daryti nenori.
Kaip tai byra? Su nezymetom pilna vazineja, trikojus saugo desimtys samdiniu, sektoriniu radaru sistema irgi pilna administruojanciu. Katik premium klases bmw nezymetus pirko, tai ka, nera euru?
Kriminalistu visada truko, nes panasu kad ju tiriami nusikaltimai nelabai progresuoja tai tikrai.
@Hmmm Ir kada čia kriminalistų truko? Iki reformos visi etatai visuose pk buvo uzpildyti,i VPK patekti reikėjo labai pasistengti, į atrankas po nuo 5 žmonių ateidavo. Kurių beja pasirengimo ir išsilavinimo nepalyginti su esamais.
Tegul eina visokie Pozelos, ir visi, kurie kabinetuose sėdi... Tada supras, kai žmogui per lietų reikia, gatvėje stovėti. Kiek policininkų, jau ne gryzo į savo namus, per visokius narkomanus, ir galvazudzius. Už tokį rizikinga darbą, ašaras moka...
@Bravo Tie visokie pozelos savo metu gatvese tik taip prisilakste, nepergyvenk. Policijos personalui neskuriamas finansavimas, ji ne pozelos sprendzia
Atrodo, tarsi tekstas pirmiausia buvo parašytas rusiškai, o po to pažodžiui išverstas. Nemokame rašyti lietuviskai. Ministre Bilotaite taipogi blogai kalba lietuviskai: vertiniu iš svetimu kalbu trafaretais.
@Lietuvių kalba! Nepastebėjote, kad jūsų komentaras iš viso ne į temą, ir neneša jokio prasminio turinio
Nebejuokinkit su tais rėmėjais ir šauliais...
Kam tie Trikojai, kas lakstė tas ir lakstys...
Nereikėjo išsivaikyti patyrusių ilgamečių darbuotojų. Tad gal pats laikas juos susigrąžinti ! Išstatutinkite visus kabinetinius pareigūnus. Užima tik pareigūnų etatus o iš kabineto neišeina.
@Vytis Išvarykite Vytį iš darbo, užima tik etatą, o pats kvailus komentarus rašo apie temas, kuriose nesiorientuoja ir nesusigaudo.
melas,kur vaziuosi visur sutiksi policijos ekipaza,net tolimiausiam uzkampy.Ju yra per daug.
Dvėskit: Stribai, P. I. D. E. R. A. S. T. A. I. !!
Policininkų trūksta o Lansbergis su Šimonyte metė 30milijonų šauliams ir padarė juos politizuotais ,pavaldžiais Šimonytei,nusispjovė į šaulių įkūrėjo Putvinskio pagrindinius nuostatus. Taip kad jie saugūs o eiliniai pilečiai kai jie žemės nemato jiems neįdomųs,patys kalti, dėl visko ir kad elektros tiekėjus renkasi ne tuos,ir kad savo nuomonę turi.Be to Bilotaitė aiškino,kad VST trūksta dėl Pociaus kaltės o tai kaip su policija?Ir tas melas per TV,kad policininkų daug trūksta ,bet viskas gerai ir saugumas garantuotas,tai jau nesuprantama,Tai negi likę visi tapo volkeriais.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų