Rašyti komentarą...
Vezkit ta piena prie supermarketu kainos nuo 80 cnt Iki 1.20eur ir isgraibsto per 5 min neduokit perekupams uzsidirbt
Stambesni ukininkai seip jau seniai piena isveza llLenkuose parduoda o lt tik verkia kaip negerai bet as kalbu apie stambiausius... nes mazi ukiai tai tikrai sunkiai sukasi nu bet yra or mazesni kas koperuojasi irgi veza piena svetur
O kaip isipareigojimai ES atims technika ar skola isaugs iki 60milijardu?.... :DDD
Taip ir padaryk.Vis grasina ,vis blogai tiems ūkininkams.Vis mažai...
@Saulė tu bent karve gyvai macius..?
Pelną kraunasi perdirbimo įmonės į ypač parduotuvės,į tas kas gamina gauna ašaras
Nutraukti nuostolingą veiklą teisingas pasirinkimas iš ūkininko pusės. Arba reikia išlaukti esamą etapą. O supirkimo kainos kol kas nedidės. Greičiasia pasaulio ir Europos tame tarpe laukia recesija ir su ja ateinantis šioks toks kainų mažėjimas. O kas iš valdžios pusės, tai gal reikėtų jiems galų gale įjungti kažkokį "strateginį mastyma". Ūkio per dieną nesukursi. Jei sunkiais laikais neparemsi, tai gerais laikais, kai vėl bus produkcijos stygius, būsim paskutiniai eilėje ir mokėsim brangiausiai. Taip kaip su elektra buvo per šią energetinę krizę. Piršto nepajudino, kad savus generavimus užsitikrinti, ir štai sėdim su 30 proc. infliacija.
įdoniausia, kadIš šito pieno pagamintas pieno produktas parduotuvėje 10 kartų brangesnis, ir tada įsijungia į žaidimą visokios labdaros ir maisto bankai, nes dirbtinai sukeltų kainų didelė dalis neįperka, ir iš kurgi maisto bankai perka ir skatina aukotojus pirkti vėlgi iš tų pačių prekybcentrių, nes jie tokie šventi, kad prekes su galiojimo pabaiga atiduoda labdarai. Ar ne idiotizmo viršūnė? Taip, kitos aukštesnės nėra . kur sąmokslas? Visi iš vien susitarę, nes labdara kaip viena išsireiškė sugeneruoja metų ar net kelių prabangų gyvenimą, todėl apsimoka, prekybcentriams taip pat apyvarta lieka, nes apeiliuoja į žmonių samonigumą, gailesti, vietoje to , kad kainos butų adekvačios ir važiuojančius apsipirkti į Lenkija susigražintų , na grynas jovalas, bet kenčia tauta ir tikrasis gamintojas
Ačiū už kaimo naikinimą tarybinių tėvų vaikams ir anūkams,kurių lūkesčiai tai kaimas su palaidais šunimis ,be kaimo kvapo ir nuolatinių gyventojų,Greitai visa Lietuva bus tik Vilnius su armija valdininkų ministerijose ir visomis kitomis organizacijomis,agitbrigadomis.Tai gal jau ir žemės ūkio ministerija turi būti likviduota?
Būtina pensijinį amžių didinti,nuo karvės mėšlo nieks neatplėš tokių senukų, pinigas tik pinigas varo juos iki grabo lentos. Kam, kam to reikia - kas žinote?
@AhA - Kokių "senukų"? Gal apie 90% ūkininkų derlingose žemėse - jaunumas arba vidutinio amžiaus! Lenkiškų pieno produktų nori - tai pačios Lenkijos nori... va toks supratimas apie nepriklausomybę(?!)... Čia kalba eina apie SUKČIAVIMĄ realizuojant produkciją! Beje - kaip "Pienas LT"? Jau sukčiai nupirko?
@AhA Prapusk avina galva
@AhA tau tikrai nesuprast ....
@AhA Nuvažiuok į kaimus ir pamatysi, kiek dar liko kaimų Lietuvoje, su juose gyvenančiais senukais, kurie dar laiko karves.
Jug nieks jam neliepia ,tų karvių laikyti,jei neapsimoka,tai ir nelaikyk,gyvenk iš pencijos.Dabar verkšlena,apsiputojes,kad jam sunkiai.O kam šiais laikais lengva?.Nedejuok,priprate dejuot,ūkininkai,.O kas jam neleidžia parduoti už gerą kainą,stovek turguj ir pardavinek,jei tavo gera produkcija bus,tai ir nupirks,o kainą kokią noresi,tokią ir gausi.
@Kjl - taigi pats nukentėsi TAIP PAT! Jei tiems, kuriems LIKSI dėkingas už pieno tiekimą NEĮTIKSI! Taip pat kaip su savo elektros neturėjimu. Bet čia bent batareikas su vėjo malūnėliais stato! Priklausomybė - "šviesa" atrodo?! PRIKLAUSOMYBĖ! Gerai?!
@Kjl Nu ir žmonių mastymas, stebina. "Nepatinka nelaikyk karvių" . Jei kiekvienas taip matytų nieko neturėtume. Nepatinka ne auginsiu bulvių, Nepatinka negaminsiu maisto, aj nepatinka nesiusiu drabužių... Nepatinka nesiųsiu trusikų. Ir po velnių tokiu masymu tuoj nuogas plikas ir neėdes liksi. Nes nepatinka visiems ir visi nedirba. Reikia mąstyti kaip ta problema spręsti, kad patiktų, o ne sakyti nepatinka nedirbk.
@Kjl A tu bent zina keik varga ir keik pinigu rek kad islaikytum gyvuli bet kon as ce daveinam avinou aiskinu siedi ant pasalpu ir vaidini,tas vesas bedarbiu pasalpas nuimti reik tada paziuriesem kap geiduosi

Skaitomiausios naujienos
Į viršų