Rašyti komentarą...
seime irgi yra sėdinčių daugybę metų...
gyventojams isterija keliama vietinej žiniasklaidoj, kaip ten yra iš tikro, niekas tiesiai nepasako, bet užseniečiai akivaizdžiai aplenkia šitą šalį, tai galimai mūsų šalis jau įsitraukusi į karą, bet nelabai tikiu, kad rusija pasiduos ir pralaimės ukrainai, ji po tokio karo savo priešų ir draugų nepamirš. jeigu ukraina pralaimės, Lietuvai bus šikna. čia tik laiko klausimas. galbut kai kas jau žino tai, kuo viskas baigsis.
pedo koncervai susinervino ,pencininkai kalti cha cha cha, dabar nukirs pencijas
pedo koncervai zmones mato ka renka neieskokit smegenu siknoj
Suprantama jeigu tie ilgamečiai merai būtų konservatorių partijos tai būtų gėrių gėris ir tokių straipsnių niekas nerašytų
Kokie gražūs vyrai. Kaip
Kokie gražūs vyrai. Kaip
broliai. Gyvenimo patirtis, žili plaukai ir jaunatviškos šypsenos. Darbuokitės, kol myli rinkėjai, t.y.savi, reiškia esate reikalingi.
Ir vėl pensininkai kalti...čia kaip anekdotas jau, primena anytos ir marčios santykius...
@Ups Nes jie ir yra kalti
@Lol kalti, nes prigimdė homosovietinių konservuotų vatinkų lol
Vilniuj pencininkų nėra.Į valdžią vėl pretenduoja Šimašius,t.y.Benkunskas,bet šimašius šią kadenciją bus Benkunsku.Tikliai apibūdino Zuoka...
Visiems nepatenkintiems kaušams siūlau pakelti savo užpakalius ir eiti balsuoti. Lojimas nuo sofos nieko gero neduoda
Su pensininkas vienas vargas. Jie vis dar gyvena sovietmečio dvasia ir labai pasiilge tarybinių jėgos struktūrų darbuotojų tokių kaip Skvernelis, Matijošaitis ir kitų. Tad ilgesys tarybinių laikų neleidžia blaiviai mastyti ir renką tiek į seimą, tiek į savivaldybes tokius pat pensininkus ir tikisi, kad gal kažkiek jų veiklą primins tarybinius metus. Tad gal greičiau ateis rusas ir išvaduos iš tokios politikos. Taip tiesa šalyje yra labai daug nuskriaustų ir nelaimingų, ko nebuvo tarybiniais metais. Visi tuomet turėjo sočialines garantijas, turėjo stogą virš galvos, gavo gan nemažas pensijas ir pensinis amžius buvo gan normlesnis 55 ar 60 metų. Tad dabar matome, kad nemaža dalis virš 60 metų yra nedarbingi, bedarbių pilna ir skurdas yra normalus reiškinys. Taip dalis yra labai turtingi ir tas atotrūkis tarp skurdo ir turčių daugeliui tampa pavydo objektu ir troškimo lygybės. Turtuoliai šiandiena daro ką nori, tyčiojasi iš neturtingų, vagia ir grobe vis dar likusį valstybės turtą ir tai yra normalu, o kur sveikatos apsauga, kur socialinės garantijos, kurios tik popieriuse deklaruotos, o iš ties sunkiai prieinamos. Tad ir turime tokia situacija.
@rikia permainų dusk pedokoncerve
@rikia permainų Teisingai,reikia permainų,o kad kalti pensininkai tai faktas.Kai paklausai tai tie senieji renka vis tą patį,nes kitu nemato ir negirdi.Taip kaip senės rusės dievina putiną nesvarbu ,kad jam nerūpi nei jų anūkai nei sūnūs,kurie kišami po tankais.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų