Rašyti komentarą...
Chiulp b*b*..
Ką senelis-gyvename kaip Švedijoje........ Įdomu apsauginis tapkes atnešė jau prie lovos......
Yra daug žmonių Lietuvoj, kuriems tikrai labai sunku ir pagrįstai pikta. Iš kitos pusės pastebiu ir tai, kad neretai skundžiasi žmonės, kuriems trūksta išlaidų valdymo įgūdžių. Kad ir Dalia, jei taip sunku, šiuo metu gal dar nereikėtų namo šildyti. Kai žmogui nuolat trūksta pinigų, pirmiausia reikia atidžiau peržiūrėti namų biudžetą ir tinkamai surikiuoti išlaidų prioritetus, atkreipti dėmesį ne tik į didelius pirkinius, bet ir kasdienes smulkias išlaidas, kurios su laiku "prikapsi" į rimtas sumas.
Parduok namą, įsigyk mažą butuką ir pensijos tikrai užteks
Nesimato, kad tai ponicka labai sunku būtų, matosi sov, laikais prie neblogo lovio buvo prilindusi
Jiems nerūpi senukai , invalidai ,mažai uždirbantys , jie mato kad važiuoja milijonai automobilių , ir sugalvoja ,jeigu sugebat mokėti už dyzeliną ir bendziną , valgyti kavinėse , tai susimokėsit ir už kitas energijos rūšis , jiems dzin ,
Labai gerai, balsavot pries nauja AE- isgrauzkyt.
PONIA, kiek mokesciu sumokejai dirbdama. Tik jus pati save turite islaikyti, niekas kitas, tik pati.Labai pasisteng. KODEL valdzia turi duoti, dirbdama turejai galvoti apie senatve. AS VARGAU, dirbau po du darbus, nelaksciau po pramogas, dabar mano pensija, man gera, viriausybe palaikxu, ji tikrai stengiasi kiek gali! Biudzetas ne guminis, kiek gali padeda. TAGI stenkis zmogau, labi stenkis, o ne bedavok. Kiek sumokejai mokesciu, tiek ir turi!
Viena "valstietė" taupydama iš šaldytuvo, net lemputę išsuko. Aš siūlau iš rankinio laikrodžio dar ir bateriją išsiimti. P.S. tokiame apšiltintame name gyventi ir dejuoti yra daugiau nei žema. Net neabejoju, kad už šį "interviu" gavo pinigų.
kremliaus propoganda ir melas.
Į viršų