Rašyti komentarą...
"atimti pilietybe" :) , sake nsgk, seimo narys :))
Manau, kad daugelis smerkia tokius mūsų tautiečių "vizitus" ir nėra tokiems jokio pateisinimo, bet.. susidaro įspūdis, kad Lietuvoje belikęs vienintelis teisininkas Žalimas, ar pas mus nebėra daugiau profesionalių teisininkų, kurie pakomentuotų vieną ar kitą įvykį? Kodėl žiniasklaida nekalbina ir kitų teisininkų, beje ir ekonomistai, ir politapžvalgininkai - ir visada figuruoja kelios tos pačios pavardės? Kas čia dabsr pas mus vyksta????
- o gal i tuos ekskursantus nereikia kreipti demesio , jiem patiems pasidarys geda ir patys prims tesingus sprendimus tupes po šluota gedisis pasirodyti viešumoja (o sekti stebeti reikia )
Reikia siųsti pas Lukošenką ,
Ka atėjo Stalino laikai kad bet ka bet už ka galima nuteist . Pagal žalima tai taip svarbiausia prokurorui reikia turėt fantazija ir bus byla . Tai sako KT teismo teisėjas super Lietuvėle tuoj bus daug politiniu kaliniu.
@Tai išsiblaivyk,komunistėli,!
@Jonas Uzciaupk srėbtuvę, stribe.
@Jonas nepergyvenk, atidirbsi savo ir tau dvaras straipsnį pritaikys, taip visą laiką su pataikūnais būna.
Kasčiunas šiukšlė koncervatoriu. Arklys. O Žalimas koncervu pakalikas. Kaip toks smūgis gali mokiti studentus teisės. Chunta Lietuvoje įsigali. Kodėl opozicine spauda uždaro? Kažkoks rusas smirdantis Šuvalovas narkomas Šimonytes patarėjų tapo. Senmergė patarėjus renkasi pagal savo lygį.
@Na nu, ir durnelis, su 7 klasėm!
Šita boba,buko proto. O, tas ,pijokas senis su barzda, tai durnius su durelem! Vyti is Lietuvos,atmatas!
Kokia čia lempa? Visi yra baudžiami, jei pažeidžia įstatymus.
Pastebėjote? Aš tai taip. Jeigu žmogaus Facebook anktoje uždėtas rėmelis - aš už tradicinę šeimą, savo skiepą atiduodų tau ir t.t. ... Visi jie yra antivalstybininkau, beraščiai, bemoksliai ir panašiai.
P. S. Kas balsavote už koncervatorius galite neatrašyti į mano komentarą. Nes aš Jūsų nevirškinu kaip jų. Nors jie už jus geriasni.
@,,',, ,pas tave uždėtas rėmelis - propaguoju lytinę sueitį per išangę?
@,,',, blaivykis,proletare!
Niekada netikėjau, kad put in prisivvaldys iki tokio lygio, kai sėdės bunkeryje, žudys rusus ir ukrainiečius, kad jam spjaudis į veidą daugelis valstybių vadovų, net Baltarusijos, Moldavijos, Kazachstano, Azerbaidžiano, Kinijos, Indijos, Japonijos, kad Ukrainiečiai didvyriškai žudys rusijos generolus, kad put in šliaužios po kojomis pas Šrioderį, Štolcą, Makroną, Bideną, Landsbergį. Kaip Turkai žais su put in kaip su bejėgiu senuku, ... Kad pasaulio lyderiai sakys Neskriauskit put in jis apsiriko. Žodžiu - vienintelė išeitis yra - rusiška ruletė, kuri labai buvo papliyusi Turkijos - Rusijos kare Kryme tarp tikrų karininkų.
@Apgailėtinas put in Protingas žmogus tokio komentaro nerašys, o drnas? Ką gali žinoti apie durnių? Ogi nieko. Tik, kad durnas.
VSD - Uspaskicho su Darbo partija bijo, o su Paleckio dešimtuku - drąsuoliai - griūk negyvas. Landsbergis įsivaizduoja kad ES, Rusiją, Kiniją, Baltarusiją auklėja, o panosėje kažkokio Uspaskicho bijo.
Į viršų