Rašyti komentarą...
Matyt dar nesuprato kur gryzo kad i kgb liūna ir blogesni rytoju!!
Visi griztu i Lietuva, jei duotu normaliai uzdirbti, nebutu prievartos vakcinoms, testams, nesamoningiems pasams ir suvarzimas. Zmones turi laisvai kvepuoti.
Iš važiavau ir kol kas nesigailiu. Paskaitai lietuvos spaudą, pašneki su giminėm, draugais lietuvoje, tai ir išvis dingsta mintys apie grįžimą... palyginom kainas tų pačių prekių uk ir lt, tai išvis pasimečiau, kaip jūs išgyvenat, o dar įvertinant kiek jūs mokat už komunalines paslaugas ir kiek aš čia uk moku... tai net baisu pasidarė...
Tai konservatorių kvailumo išsigando.
Fasisto lansdbergh propagandinei masinai! Koks durnius gali is laisvos uk gryzti i fasistine lietuva kur negalioja konstitucija ir kuria kasdien gali uzpulti rusai !!!
@PLOJU ATSISTOJES kremliaus duračioko kliedesiai. Tai varyk žmogau iš čia, ko čia ant mūsų galvų sėdi . Vienu bumbekliu bus mažiau
baigsis pinigai vel varisis is cia o pinigai tai baigsis,bet kazin ar sveikata leis 20 metu isgivenes niekada negrisciauEUROPOI IRA GERU SILTU VIECIKIU negu cia nei penciju nei algu vieni draudimai ,kas gerai isitaiso ir tur savo bizni net negalvoi apie jokius grizimus
@jureivis kambariai yra labai reikalingi ir tikrai šeima su tokiu verslu neprapuls. Daug kas staugė per kalėdų šventes, kad darželiai neįsileido tėvų. protingesni ne staugė, o pasisamdė žaidimų kambarius ir surengė šventes su tėvais ir vaikų programomis. Juk neleidžia tėvų į darželius ne dėl malonumo, o saugant ten higieniškas sąlygas tų tėvų vaikams. O tėvai vis kaip sovietiniai rėkia išsižioję, kodėl anam galima, o mums ne, bet įjungti savas smegenines ir logiškai pamąstyti negeba. Taip kad vaikų kambariai yra labai naudingas socialiniam vaikų gyvenimui verslas, gal ne milijonai, bet valgyti šeima visuomet turės iš ko ir nereikės ranką ištiesus prašyti valstybės.
Nekalbėsiu už visus, nors pinigai ir nėra svarbiausias dalykas gyvenime, bet dabar prie tokių durnių valdžios labai gerai reikia pagalvoti, ar verta čia grįžti.
@Vaidas Karbauskio ir Skvernelio diktatūrą, išgyvensime ir šituos. Bet juoksiuos, kaip naujieji susišiks per pusmetį ir vėl bus blogai. Valdžia ne mama. Ir baikite jūs čia kaip rusai savo jausmais vadovautis. Klauskite vaikų, kokioje jie nori valstybėje gyventi, anūkai irgi pasakys. Tai ne jūsų rytoj bus Lietuva, o jų. Ir jei neturėsime atskirtos energetikos nuo didžiojo Rusijos rato, jei neįgysime energetinio savarankiškumo, tai ir mūsų vaikai bei anūkai bus po ruso padu.
@išgyvenom kiek tūkstančių į kapus atgulė dėl valdžios neveiklumo.
Į viršų