Pergalingai NBA atkrintamąsias varžybas atidarė Klivlando „Cavaliers“ krepšininkai. Pastarieji namuose 97:83 (33:26, 20:15, 20:17, 24:25) pranoko Orlando „Magic“ klubą.

Klivlando ekipa Rytų konferencijoje ketvirtfinalio serijoje iki keturių pergalių įsiveržė į priekį 1-0.

Pralaimėjusiems nepavyko sulaikyti 30 taškų surinkusio Donovano Mitchello. Gynėjas per 36 žaidimo minutes dar atkovojo 2 atšokusius, perėmė 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, padarė 4 klaidas ir kartą prasižengė.

Aikštės šeimininkai iniciatyvą perėmė pirmajame kėlinyje, kai surengė atkarpą 8:0 ir šovė į priekį dviženkliu skirtumu (16:6).

Pirmoje susitikimo dalyje žaidimą kontroliavo Klivlando klubas ir prieš didžiąją pertrauką dar labiau nutolo (51:37). Svečiai iš Orlando trečiajame kėlinyje pavojingai priartėjo (57:53). Visgi, ketvirtį aikštės šeimininkai uždarė 9 taškais be atsako ir vėl atsiplėšė (73:58).

Galiausiai lemiamo ketvirčio pradžioje atstumas tarp komandų pasiekė 20 taškų ribą (78:58). Po tokio smūgio Orlando krepšininkams mesti iššūkio jau nepavyko ir teko nusileisti varžovams pirmajame serijos mače – 97:83.

„Cavaliers“: Donovanas Mitchellas 30 (8/13 dvit., 3/8 trit., 5/5 baud.), Evanas Mobley (11 atk. kam., 3 blk.) ir Jarrettas Allenas (18 atk. kam.) po 16, Dariusas Garlandas 14 (8 rez. perd., 5 kld.), Maxas Strusas 7 (9 atk. kam., 5 kld.).

„Magic“: Paolo Banchero 24 (7/10 dvit., 2/7 trit., 4/8 baud., 7 atk. kam., 9 kld.), Franzas Wagneris 18 (7 atk. kam., 3 blk.), Jalenas Suggsas 13 (1/7 trit.), Jonathanas Isaacas (3 blk.) ir Moritzas Wagneris po 10.