Rašyti komentarą...
Tikrai, gaila tu žvaigždžiu, tipo ir ju kančiu... Nevarkit taip. Gal geriau eikit i koki fabrikeli prie konvejerio. Pvz tokioj Norvelitoj visad atsirastu vietos kokiai žvaigždei, ar žvaigždunui. Sekmes.
Žmoniu piktu daug,eik ir daryk kas tavo manimu geriausia . Sekmes tau.
Migle visi zino kad esi profesionali melage bet ka nori pasiekti tokias dramas kurdama ar jau ,, zvaigzde’’ pajaute demesio trukuma?Apie meile seimai (kuri tau yra visas pasaulis) juk savam kaime garseja jusu gimine kaip jus pilni pagiezos ir apkalbu vienas kitam ar turejot bent viena susitikima ar baliu be dramos? Beja apie pati mylimiausia Dariu jums jau bunant kartu kiek kartu turejai su kitais permiegoti kad suprastum jog ji myli?
Ale žiūriu mėgsta mergiote su berniokais pasiduot po to pešas katras paskutinis skryliu pašliurpt gaus
Miglut,visas kaimukas žino,kad miegojai su buvusiu dar 4 metus po skyrybų, ir dabartinis tai žino, bet jam patinka matomai ragus nešioti.Jei meluoji meluok, tik atmink kad lazda turi du galus.Ir dar mama patarėja aukštos kvalifikacijos;] Pati vyra išdavinėja su Kupiškio meru.
@Gabija Čia tai bent.....ar dar norės grožėtis savimi....
Koks sunkus, tas zviazdų gyvenimas. Sunki vaikystė, depresija, visos mandrios ligos, kompleksai, o kiek sunkiai dirbo, dirbo ir tik dirbo, kentė patyčias. negi toks sunkus kelias į šlovę, neteko girdėt, kad kažkas su džiuagsmu ėjo į zviazdų kelią. Turtingi tėvai, bet vaikai ni ninesinaudojas nei tėvų pavardėmis, nei pinigais, tik patys, tik patys. tai gal nebekankinkit savęs, nu kam tokia sunki dalia, kam tiek vargo. bet jūs kaip karžygiai, dėl medalių, būsiu zvizda ir viskas...
Kur buvo tavo protas, kad jau paauglė būdama turėjau vyrą, kuris buvo vyresnis. Tau tik mokslai turėjo būt galvoje. Negi jau taip 'užnyžo'.?
Daznai seimos guodziasi, kad
Daznai seimos guodziasi, kad
negali susilaukti vaiku. O kodel? O todel, kad reikia pagalvoti, ka veikei ir elgiaisi paauglysteje, kada bet kokia meile - nemeile iki kosmoso, kaip praleidai graziausius jaunystes metus. Per ankstyvi lytiniai santykiai priveda gyvenimus iki katastrofos, iki nusivylimu ir kanciu. Tada niekas negalvoja apie pasekmes ateityje. O kontraceptines priemones yra likimu zudikai.
Kas ji tokia kad apie ja rasytu. Nejuokinkit.
@Abs Susidirbo bobele visai.
Kodėl gražios merginos neturi savisaugos inkstinto t. y. trečios akies
Protingos yra dar ir grazios,
Protingos yra dar ir grazios,
@H o tipo grazios ( ne visiem) kvailos iki debesu. Jos ne akimis ziuri.
@H Viskas ten gerai, tik prigimtines ydos. Silpna ant priekio pagime,, tai be nuolatiniu ramsciu negali.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų