Rašyti komentarą...
Kam isvis reikalinga ta biurokratine imone Lietuvos bankas???? Kur jus buvote kai euriboras buvo minusinis, kodel nesiulete tada fiksuoti?????
Apskritai - pofig man tos Lietuviškos palūkanos. Perku Trijų kambarių 69 kv. metrų butą Ispanijoje - Gandia miesto - prie pat Viduržemio jūros centrinėje dalyje (šalia autobusų ir traukinių stoties. Kaina 30 900 eurų. 1 kvadratinio metro kaina gaunasi 447 eurai. Tuo tarpu Šiauliuose 1 kv.m. kaina prasideda nuo 1200 eurų.

Milijonierių tauta.

Pasijuoksiu, kai ir vėl sprogs tas lietuviškas NT burbulas ir vėl bankai masiškai atiminės pradelstus apmokėti butais nebe dešimtimis, o šimtais...

Gero laiko nakvynės namuose, kartoninio aukso "savininkai" (laikinieji gyventojai)... :D
visada darykite priesingai nei institucijos sako.. siuo metu fiksuoti yra didele rizika.. atsiminkite sake fiksuokite elektros kainas uzsifiksavo 6 metam su 0.5+e...
Fiksuoti palūkanų dabar imant paskola tikrai neapsimoka. Vienaip ar kitaip palūkanos neužilgo mažės. Pirkti NT apsimoka ir dabar, nes tikrai yra iš ko pasirinkti, kainos tikrai nekris tiek, kaip daugelis tikisi. Vos tik palūkanų normos pradės žemėti ir centriniai bankai vėl užkurs pinigų spausdinimo mašinas - NT kainos vėl šaus į aukštumas.
Niekad nieko nefiksuokit. Iš geros širdies niekas to nesiūlys.
Tik Lietuvos banko asilai gali siūlyti fiksuoti palukanos , kai jos aukščiausiame lygyje. Kur jie buvo kai euriborad buvo neigiamas? Kodel tada nesiule?
Kad lietuva neturi savo banko parsidavelei
Jei rasit toki banka kuris fiksuotu parasykit cia komentaruose. Nes kai mes rinkomes paskola fiksuoti buvo galima max 2metams. Tas LB leisdamas tokius straipsnelius tik parodo kad yra visiskai nekompetetingas ir visiskai nesigaudo ka siais laikais bankai siulo.
Kam mums iš vis reikalingas tas Lietuvos bankas? Jo atstovas visada kalba abstrakčiai, nieko naujo nepasako, naudos - nulis. Reikia mažinti valstybės išlaikytinių skaičių. Ypač tų, kurie tik pliurpia ir nieko negali pakeisti.
Kad niekus paisto politikai
Kad niekus paisto politikai
tai nieko jau seniai nebestebina. Jie ir apie palūkanas visiškus vėjus kalba. Tačiau, kad Lietuvos bankas siūlo šiandienos sąlygomis fiksuotis palūkanas 5 ir daugiau metų - tai yra akivaizdus įrodymas, kad jie arba suokalbį su švediškais bankais sudarė, arba duoda nusikalstamus patarimus žmonėms dėl savo neišmanymo. ECB teigia, kad tik dar 2 kartus, na gal 3 kartus didins bazinę palūkanų normą, t.y. palūkanų normų didinimas jei ne šiemet, tai kitais metais tikrai baigsis. Tada palūkanos nebekils, o po kelių mėnesių bus pradėtos mažinti. Nes priešingu atveju bus sužlugdyta Europos ekonomika. Tai kaip galima siūlyti fiksuotis palūkans, kai jos yra aukštos ne mažiau kaip 5 ateinantiems metams? Tai - kilpos užsinėrimas, nes po 1,5 - 2 metų palūkanos ims mažėti. Be to, fiksuotis palūkanas 2-3 metams yra ženkliai pigiau nei fiksuotis 5 ir daugiau metų. Tai žino visi, kas bandė tai daryti. Tai kaip suprasti tai, ką siūlo Lietuvos bankas?? Patarimas būtų toks: nefiksuoti palūkanų, nes mokėsite dar daugiau, niekas niekada žemesnių fiksuotų palūkanų už kintamas palūkanas jums nesuteiks; rasti priemonių kaip ištverti tuos 1,5-2 metus - po to palūkanos ims mažėti. Kaip ištverti? Prašykite pagalbos tėvų, giminių, draugų - skolinkitės iš jų, dauguma jų pinigus tiesiog laiko banke ir, be to, net palūkanų jokių dažnas negauna; jei tai neįmanoma, parduokite kokius nors nereikalingus daiktus - visi tokių tikrai turime; jei ir tai neįmanoma, susiraskite kokį papildomą nedidelį darbą papildomoms palūkanų išlaidoms dengti. Tik nefiksuokite šiandien palūkanų 5 ir daugiau metų, net ir 2-3 metams nefiksuokite - per ateinančius 5 metus sumokėsite tokiu atveju tikrai daug daugiau. Fiksuoti palūkanas reikėjo, kai jos buvo labai mažos ir užfiksuoti galima buvo už santykinai mažą kainą. Tačiau tas laikas praleistas, šiandien fiksuoti palūkanas yra klaida. Linkėjimai Lietuvos bankui

Skaitomiausios naujienos
Į viršų