Rašyti komentarą...
Pabusk Lietuva!!!!!
Ar seimo nariai žino savivaldos įstatymus. Vakar kalbėdamas V.Lansbergis aiškiai pasakė, kad savivaldos įstatymas numato tarybų nariams mokėti ne už visus darbus, o tik už laiką praleistą tarybos ir kituose posėdžiuose. Tai kodėl tarybos nariams reikia kompensuoti kelionę į posėdžius, kai nei vienas dirbantysis tokios prabangos neturi. Ir dar kaži ar bent viena savivaldybė reikalauja dokumento, apie negautą atlyginimą pagrindinėje darbovietėje kai dalyvauja tarybos posėdžiuose. Bent mūsų savivaldybėje tokios praktikos nėra. Reiškia dar vienas sukčiavimo būdas gaunant dvigubą atlyginimą tų pačių mokesčių mokėtojų sąskaita.
Lietuviai,
Kur dabar LIETUVAI sunkiu ir moralinių išbandymų metu yra absoliučiai VISI Lietuvos patriotai, ar tie kas laiko save patriotais, kai įteisinti LGBTQ partnerystę liko tik vienas balsavimas ( Civilinės sąjungos įstatymo priėmimo stadija)? Ar mes turime Lietuvoje tikrų patriotų ar ne, kurie gintų savo šalį nuo blogų dalykų?
Manau, daug svarbiau apginti savo moralines, šeimos ir krikščionybės vertybes, negu tik deklaratyviai iškelti Lietuvos vėliavą ar Vyčio vėliavą, ar juos įsidėti į ,,Facebook'' socialinius tinklus, kitas paskyras, tik tam kad pasirodyti prieš kitus žmones


Kur visi Lietuvos patriotai dabar, kai Lietuvai sunku ir sprendžiasi ypač svarbus klausimas dėl LGBTQ įteisinimo ir Lietuvos ateities ir likimo?
Kur visos parlamentinės ir neparlamentinės partijos, šeimų gynimo organizacijos, Šaulių sąjungos nariai, konservatorių ir liberalų partijų nariai ir palaikytojai, kurie save laiko patriotais?
Ateityje jeigu bus priimtas LGBTQ partnerystės įsteisinimo Civilinės sąjungos įstatymas galėsiu aš ir galėsime mes visi paklausti kiekvieno lietuvio, kuris laiko save patriotu ar visuomeninko, kur jis buvo ir ką jis darė kai Seimas ilgai svarstė ir priiminėjo Civilinės sąjungos įstatymą, kuriuo įteisinama LGBTQ partnerystė Lietuvoje ir jeigu jis neturės ką atsakyti, tai koks jis Lietuvos patriotas?

Vakar skambinau ir kalbėjau su Šeimų sąjūdžio, Lietuvos tėvų forumo lyderiais, su Seimo nariu Petru Gražuliu, kuris turi partiją ir raginau jų organizacijas veikti prieš Civilinės sąjungos įstatymo priėmimą, kadangi šios organizacijos turi daug narių, siūliau jiems legaliai piketuoti prie Seimo, eiti į Seimo balkoną spausti Seimo narius. Nes įtariu šį įstatymą gali Seimas prastuminėti jau šį ketvirtadienį.
Pats suagitavau daug žmonių, ir pats siunčiu el.laiškus, o ką darote jūs Lietuvos ,,patriotai''?
Kiekvienas lietuvis, kuris laiko save patriotu privalo bent minimaliai išsiųsti protesto el. laišką VISIEMS Seimo nariams, reikalaujant kad Seimas nepriimtų Civilinės sąjungos įstatymo.
Socdemai jau dilgelese. Dauguma socdemu balsavo uz pederastini istatyma.
@Jau Matyt prijaučia jiems
Kaip gerą įstatyti akytes :)
NESILAIKO PRIEŠRINKIMINIŲ PAŽADŲ
NESILAIKO PRIEŠRINKIMINIŲ PAŽADŲ
Būtina perkraut visapusiškai - ir SEIMĄ ir PREZIDENTĄ, nes nesilaiko priešrinkiminių pažadų. Nuvilti rinkėjai... kasdien vis išlenda nauji faktai apie švaistymą savo naudai visų mokesčių mokėtojų pinigai .... Negražu ir gėda ...
Stacia galva ipuolei i issigimeliu gauja.Nebalsuosiu uz socdemus.nemegstu pederasu.
korumpuoti bailiai jau atmazkes mėto
@pensija Ne naujiena sodai visą laiką palaikė pedokonservus

Skaitomiausios naujienos
Į viršų