Rašyti komentarą...
Mūsų valdžia rūpinasi tik kitų šalių piliečiais , o savi tesižino ir jai visai nerūpi ,tuoj išnyks lietuviu tauta ...
@Eilinis Teisybe rupinasi ukrainos pilieciais jiems ir ant nuomos ir visa kita o mums saviem spyga....
@Ha Gal tu čiulpk bybį mongoloide.
Dar nekilnojamo turto mokestis laukia tų nelaimėlių, balsuokite ir toliau už tvartelio koaliciją. Užingridai pajus, labai pajus.
Koks žmonių naivumas , kad pinigai visada bus nemokami, tikiuosi centriniai bankai daugiau tokių nesąmonių nebekartos kaip nulinės ar net minusinės palūkanos
@ss Koki uzdyka ka tu cia kliedi vistiek moki procenta uz paskolas.
@Grybas tu Tai tu moki nedideles palūkanas, grybe tu grybe, o bankas imdamas iš centrinio banko nemoka.
PAS MUS RĖKIAMA AUKOKIT UKRAINAI.KAS PADĖS MUMS
@bRONYTĖ Už ką tau, žiurke, padėti, jeigu tu kitiems nepadedi.
ką veikia mūsų VALDŽIA,KODEL NEAPSAUGO MŪSŲ JAUNIMO.KADA PAGALIAU BUS TVARKA
@MOTINĖLĖ Dievuliau, kodel prota atimi tam durniui, motinele besidedanciam? EUROPOS CENTRINIS BANKAS nustate, . nacionaliniai vykdo. Kitaip nebuna beproti!!!
24 milijardai.klausimas tik kiek,ir kada bus mesti i nt.taip kad ...
@Bankuose, Tu gal ir Naglio Šulijos horoskopais tiki ?
Baikit verkšlenti, viskas čia gerai. Net pernelyg gerai. Lietuviai - turtinga ir taupi tauta, todėl vos tik pajaučia minimalius sunkumus - puola į ašaras. Gaila pinigėlių, o ypač labai sėkmingai nuvertėjančių pastaruoju laiku.. Grynųjų kojinėse ir santaupų sąskaitose prikaupta milijardai.. Bet pirkti NT nesiryžta, laukia mistinio kainų kritimo.. Laukia signalo pirkti. Tas signalas bus palūkanų normų stabilizacija, palaipsninis mažėjimas ir su tuo susijęs NT kainų augimo bumas.. Ilgai laukti nereikės. O kol kas, kad šis laukimas neprailgtu, tauta taškosi pinigais, išlaidaudami į kairę ir dešinę.. Taškosi tie, kurie mano ęsa gudresni už kitus, tie kurie pernai ar šiemet pardavę NT už jų manymu aukščiausią kainą, tikisi už gerų metų nupirkti jau atpigusį panašų nekilnojamą turtą. Bet deja to nebus, kainos augs ir pripažinus savo klaidą, teks imti paskolą iš banko kad kompensuoti vis auganti kainų skirtumą.
@Gudrus? Tu apsispręsk gal, ar taškosi pinigais ar kojinėse laiko milijardus ?
@Skiltis kas neaišku? Iš to turimo milijardo ištraukia milijoną iš kojinės ir ištaško... Kitamet eis paskolos imti iš banko, kad vėl nupirkti būstą nuomai, nes nuoma brangs.
@Gudrus? Tik vagims gerai
Jei gyventų pagal realias galimybes, o ne fantazijomis, ir paskolos problemų nekeltų. Jei pajamos nėra stabilios, darbo vieta negarantuota, patys ir atsakomybę už savo veiksmus turi prisiimti. Už auginamus vaikus irgi.
Gal būt yra tiesos komentaruose, kad Lietuvoj žmonės gerai gyvena (pilnos parduotuvės, daug brangių auto, užkimšta Nida ir Palanga, daug pirkta butų ir t.t.), bet tai rašo tie, kurie patys būna Nidoj, RIMI, su tesla važiuoja ir tai apie 15%-20% tautos. Valdžia, ministerijos, statybų verslas, privat gydytojai, odontologai, parduotuvių savininkai na ir dar kai kas. Nepalakstysi ir už 2000tūks prabangiai. O apie 800.000tūks pensininkų kurie gauna nuo 300eu iki 600eu. O invalidai?! Žmonės jūrą paveiksliukuose temato. O moka mokesčius didžiausius. Jaunimui sunku su išgyvenimu, o jei yra vaikučių... Vieniši žmonės tik, kad egzistuoja! Daugumai yra labai sunku, o tie keli tūkstančiai prabangiai gyvenančių ir sudaro vaizdą, kad Lietuva turtinga, laiminga šalis...
Alektriks kuris uždirba ir gyvena gerai
Alektriks kuris uždirba ir gyvena gerai
@Na Bet taip konkrečiai sudaro,ane
@Alektriks kuris uždirba ir gyvena gerai debiliškas klausimas
Cia plati tema.Kai eme paskolas,EURIBOR-as buvo 0%,net vienu metu ir neigiamas,todel paskoloms pigti jau nebuvo kur,tik brangti.Dabartiniai 4% yra daugmaz iprastiniai.Kita tema,kad VILiBOR-as yra nezmoniskai didelis ir net plesikiskas ir tas labiausiai isdidina paskolas.O krizes,siame Pasaulyje,ypac Lietuvoje,tai buna kas keli metai,todel imant paskola kone visam gyvenimui,apie ta reikia pagalvoti.Is kitos puses,realiai Lietuvoje,be paskolos,bustui imanoma susitaupyti tik senatveje,visa gyvenima po svetimus kampus atvargus,kai vaikai bus uzauge ir jau to busto nelabai reikes.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų