Rašyti komentarą...
Tas istorikas visai nupušes.Jam tik plunksnas plėšyti.
Čia tas Putinas? Ir jo kažkas bijo?
Paryžius degs vis labiau. Kuo arčiau olimpiada tuo daugiau gaisrų tiek gatvėse, tiek politikoje, tiek sporte. Rusų ir baltarusų zzzz oligarchai rengs provokacijas per profsąjungas, šiukšlių išvežėjus, transportą, tautines mažumas ir putino finansuojamas partijas vis aktyviau. Makronas putinui per dieną skambins ne po vieną kartą.
@Degantis Paryžius Užteks tik Kremliaus išsigimėliams per garsiai pirstelėti ir atskris JAV raketos į Maskvos centra. Nors dar greičiau Maskva uždegs ukrainiečiai. Bus jums tada ir degantis Paryžius, ir visi kiti kliedesiai
Nevykdo zmones Dievo Zodzio nurodymu, myleti artimus savo ir savo priesus(kurie yra salyginiai priesai), jei atima apsiausta neginti ir marskiniu, tai ir pasekmes liudnos.
@Laimonas Eik ir visa šitai papasakok Irpenės, Buča, kituose Ukrainos miestų ir miestelių aukų, kuriuos nužudė ruskių fašistai, artimiesiems. Numesk rusiškojo fašisto kaukę, dvoki.
Kalifornijos poligonuose dar 2021 metais sėkmingai išbandyta "Pershing-2" analogo raketa-nešėja, sumontuojama ant automobilinės važiuoklės, su efektyvaus veikimo iki 2700 km (gerokai už Uralo) spinduliu. Tai tarsi Himars klasės naujinys, nešantis iki 300 kT galios 'bombelę". Iš Lietuvos ar Estijos tokia "bombikė" iki Kremliaus lėktų 7-8 minutes: kaip tik persižegnot ir pridergt į kelnes. Sovietai šitą istoriją jau turėjo Reagan būnant Prezidentu. Kodėl nepakartojus geros praktikos? Durnumas rašistams išgaruotų labai labai greitai....O kad šito Kremliaus bepročiams "daprprotint"kitų vaistų nėra, šiandien visiems aišku.
rek ir Lietuvai branduolinio ginklo.
Jei mes tokių grasinimų bijotume
Jei mes tokių grasinimų bijotume
tai maskolių armija iki šiol tebebūtų Lietuvoje. Gali nesistengti nei Vovočka, anei Alioška su visais savo trolių fabrikais ir pusdurniais tv programų vedėjais - dėjom mes ant jūsų, užsirašykite tai sau ant kaktos

Skaitomiausios naujienos
Į viršų