Rašyti komentarą...
Mes tai uz Si..........mes konservaatoriai..... mes jega..............
Kur tik nemūsų URM ir Gabrielius ką nuveikė, ten tvyro chaosas. Kad ir dėl Taivano. Gabrielius paklaustas kodėl ne susitiko su Taivano ministru, išlemeno, jog laikosi "vienos Kinijos" principo.
Kai paskaičiau, nepatikėjau kaip greitai išvertė kailį. Dabar, jai dėl tų trąšų mums priteis mokėti tuos milijardus, tai mes patapsime antri po Rusijos, kurie remia Lukošenką. Nežinau, kaip visa tai galima pavadinti? Nusikalstama veika valstybei? Gal ir taip, bet kalti liks Lietuvos piliečiai, kuriems bus pakelti mokesčiai, kad sumokėtų už visas valdžios nesąmones. O valdžia pas mus kaip ir psichiniai ligoniai - nepakaltinama jau 30++metu!
Laisvės partija kandidatų į prezidentus iškėlė koncervatoriu pakalika kur metus laiko po kadencijos pabaigos dar ėjo teisėjo pareigas Žalimas. Ne balsuokit čia toks susitarimas su laisvės partija. Kodėl ne iškėlė Mitalo? Aš už būčiau.
bukit gewri, nebejuokinkit manes ir kitu voveriu -
Nauseda po Ukrainos veliavos pabuciavimo, neistesetu pazadu apie "Geroves valstybe", abejotinu pilietybes atemimu, visuotinio melo bei avialiniju Pasaulio turisto titulo ir 1000000 avia myliu rekordo - tera busimas politinis lavonas, kurio galimai, net "SEB" bankas - nebepriims savo prezidento patareju, nes net banku propagandai - "ekonomistu prognozems" trannsliuoti - reikalingas zmogus, kuriuo bent per nago juodyma kas nors tiketu ir pasitiketu.
Kitais metais Gitanas gales kraustytis pas Zelenski - kampininku.
Tik dar neaisku - ar savo terariuma is Nacionalinio draustinio -
sugebes pasiimti su savimi.
Nes kitaip - gali tekti su Diana - gyventi Maidano aikstes pasoneje
arba po Dniepro tiltu.
@vovere Tikrai netikėlis tas mūsų, prezidentas kažkoks slavų “subinlaižys” liaudiškai.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų