Rašyti komentarą...
Tai jeigu TV pagalba atvažiavo tokiam reikalui, tos panos iš komandos turėjo ir nučiulpt. Vien pažiūrėjus į jas matosi ką sugeba. Jeigu sykį atvykti,tai padėk žmogui.
To jau tikrai perdaug. Sveiku protu nesuvokiama iki ko nusirito TV3 .... Suranda visokių degradų, negana to kad rodo per TV, bet ir straipsnius rašinėja su šlykščiausiu tų degradų leksikonu. Nei gėdos, nei pagarbos... nieko švento nebeliko. Po viso to dar stebimasi kodėl vaikai, jaunimas prarado visas žmogiškąsias vertybes.
@Žmogus Čia seni diedai prarado žmogiškas vertybes.Kada nieko daugiau negali tada pasidaro kažkokie iškrypę. Daug tokių diedų,susmirdusių.
@Žmogus Tai galėjo ta iš pagalbos nučiulpt,tos o kaip moka. Ir dar su praglotais.
Ateina į svetimus namus ir dar matai nepatenkinta, kad jos serialą išjungia. Gyvena nemokamai ir sąlygas stato. Jo.... Kai vyčiau lauk tokią terbaklynę
Tai dink iš namų.
Ta senike turbūt dar cielka. Už tai ir saugo savo vovere.
Matyt Birutė bijo, kad vaiko neužstatytų...
Su tokių senių nėra ką veikti o jis nori ,gaila kad nesupranta ,kad viskas su tuo seksu.Kas ten su juo vargs,varg nevarges,jau basta su tavo mižtuvu.
@Janina Tik pačiulpt teprašo
@Janina Lenda pasismagint, bet nestovi?
@Janina Nu super prijuokinot!!!!
Toks apšepes senas diedas dar dulki....nori,fui pasmirdėlis.
Ar jau žurnalistai neturi apie ką rašyti ^Toks sakyčiau patvario lygis.....na gerieji žmonės neleiskite iki dugno.....
Nupusimas daugiau nieko! Du seniai susiejo ir gyventu sau ramiai!Pasakas viens kitam sektu! Diedui matai sexo reikia!Cia turbut jis vakarietiskos vertybes propaguoja

Skaitomiausios naujienos
Į viršų