Rašyti komentarą...
Tai cia ta dalis kurie pajusdavo orgazma dar tais laikais kai nevzorovas savo laidose juodino lietuva
Gaidys su papais...
Po rugpiūčio griš visi į savo vėžes, vasara daug svečių migruoja kas į Ameriką kiti į Angliją. Baigiąs vadara migracija apmažės.
Dyki neturi ką veikti ir durnavoja jeigu tokia padėtis ištiktų tuos ,kurie namuos nosis įvedė į internatus net nepajėgia net apsiskalbt..... Pabūkime pasienio ,ir visų budinčiiu pasiennyje jų darbo laikė
.. Geriau butumete nuėję , mūsų vaikų labui ginti tėvynės siena ..,.. būt pamatė pasaulis kokie mes vieningi,... O dabar.,..daunu tauta
. Pagarba pareigūnams ,
Tą biločike mentai gerai patvarko, užtai ir užstoja.
Tai jūs parazitus reikia bausti ir ant šakos. Jūs šmėklos baigiate visą Lietuvą ir jos piliečius sunaikinti. Biločike, eik geriau ūkininkams daržus nuravėti, arba tvartus išvalyti. Loji kai ta kalė.
Jus patys to siekete, neieskokite kaltu. Ubagais pavertete zmones, stumete visus i nevylti. Psichologinius spaudimus darot. Jau laikas valdzei jums!!!!! detis cimodanus ir lauk i ukraina. Netylesime ir nebekentesime
@Ona Tau laikas į Ukrainą, neišmanėle !!!!!! Tokiom Lietuvoje nėra vietos!!!!
@Gestapas Ištrauk liežuvi iš jų visų subinių ir lansbergio pautus nusiimk nuo akių gal pamatysi kas vyksta.... o yra žmonių kurie nenori būtį kažkieno marionetės kurie nori tūrėti laisvę savo pasirinkimams. O jūs toliau laižykit užpakalius. O mes visi pastovėsim už vaikų ir ankūkų ateiti,kad jie galėtų gyventi laisvą gyveną ir laisvai rinktis... MŪSŲ KŪNAI NE VALSTYBĖS NUOSAVYBĖ !!!!
Irena saugokime kiek galima mus tėvynę .nebukit prisproge Lukošiaus nuodų. Karo nemate ........padėkime kad mus vaikai gyventų .... Gėda. . pasaulis mato ..


Marijos žemė.....ar tokia.....
Valstybė?!Demokratija?! nematau nei vieno nei kito
@Rasy pas baltarusiu omona parodys . lindot gavot sakyta buvo skirstytis . nee paskui avina garsiai bliaunanti nuejot . daba uzdaryk srebala ir tylek yra veiksmai ir yra pasekmes ka darei uz ta atsiimk .
Bilotaite tu paziurek kaip policija elgesi je turi mus saugoti o ne pulti atsimerk ar kas tau

Skaitomiausios naujienos
Į viršų