Rašyti komentarą...
Tai kad čia tas daktaras pedikas.. Naguciai lakuoti gaidžio skiautere ir seip jo gaidžio išvaizda. O dar sako, kad normalus.
Taip, ne tik geju, bet ir daktaru_geju. Is veido matyti kas per gaidys...
PSO pareiškė, kad 98% susirgimų tar gėjų. Ir nereikia čia Tv3 varyt propagandos. Kad gyditojas tai ne gėjus. Mūsų profesionalas ir raupus parvežė.
Šiaip tai iki 1980 metu buvo vaikai skiepijami nuo šitos ligos,po ,kam ten iš valdžios pasidarė per brangu ,,saugoti,,vaikų gyvybės,tai ačiū tiems,kurie iš šiltųjų kraštų parveža ligas,grįžę ,nenustebsiu vienetai issitiria,o po to mums vietiniams ,kurie neturi galimybių,net nuvažiuoti poilsiui į sanatorija,SAM savo prielaidas ir savo įsakymus kabina,na tai gal priverstinis skiepas gėjams,ir iš šiltų kraštų grįžusiems,o kodėl negalima,teisingai ,pamiršau taigi ,,žmonės,,gina pedofilų apsauga ,kuri randasi rinktines gatvėje,mažai dar vyriausybė su SAM ir darbdaviais zemino ,įžeidinėjo,grasino dirbantiems gyventojams,tai dar mums kabina ir visokias atliekas,maždaug čia visiems,gal pirma pradedam nuo kompensacijų nors 50 eurų už priverstinės atliekas,na,ir kur pedofilų apsaugos veiksmai,visus ,kurie liepė leistis atliekas,galima ar ne ,nieks ten nesigilino,tipo gydytojai,,sprendė,,per telefono rageli,kur sėdo visi už grotų iš valdžios ,nėra,ten visa valdžia kartu su šitais ereliais vienu sniureliu surišti,o kaip iš Nigerijos gyventojai ,ypač vyriška lytis,juos kas nors tikrino,kokias ligas uzveze,tipo jiems čia gerai ir valdžia į užpakalį pučia,ir gali darželiuose liesti kitus vaikus ,atvesdami savo ,ir nieko tokio maždaug,ar ne tiesa,tai dar ne tokių privež ligų,kiek privaziave kinų,ten jie graužia pas save ką sugauna ore ir nieko,o vyriausybė ir seimunai mums visokias atliekas tempia,o be šitų ,,ligų,,nėra rimtesnių dalykų,kaip maisto kainos,šildymas dvigubai,elektra,paslaugos ,nežinia už ką kam mokam į kišenes,taigi niekam neįdomu,organizacijų prisikta naudos jokios,,,valdžia padaryti nieko negali,,tai gal ir tegul išeina velniop be algų už paskutinį mėnesį ir be iseitinių,ir be premijų,o kur šitų teisės erelių pagalba gyventojams,tik sikti gyvenimus sugeba,kur baudžiamos bylos uz neatiduotus iš fondų pinigus ,nėra,neapsimoka,seimunai užsienyje namų nenusipirks ,bankus šerti reikia,šaunuolis Nausėda,NATO generolų apsaugai ir jų subiniu saugojimui kiek 9 milijardai,liuks,o dvigubas kainas žiemą mokesime visi ,ir valdžia tiek pat mokės kartu su ukrainiečiais ir pabėgėliais,ar už juos viską mokės Lietuvos gyventojai,,,biudžetas tai ne guminis,,čia beje skirta buvo Lietuvoje gyvenantiems lietuviams debilams,pamena iš viso gyventojai ,kas taip pasakė iš seimo narių,ar ir vėl senos moteriškes eis ir į užpakalį pūs tiems patiems,nes gražiai pasnekejo,kur mano pinigai kiek bankas isvoge,Sodra kiek neprimokejo,kiek VMI isvoge,ir ką ,teise unitaze uzsikiso,nieks nieko padaryti negali,tik kažkokie nedapisti daunai baigia už babkes Riomeri,bet tipo ,,teisininkai,,ar ne taip,kur jie visi ,kai 30 metu supistam Vilniuje egzistuojantiems ,,ne žmonėms,,na ir kur visi sugrąžinti pinigėliai,kaip nėra ,visiems viskas yra,kurie turi pažinčių institucijose ,o kai neturi ,gali ir dvesti
Jeigu tik 3 atvejai pas mus,kada jau spejo persirgt? Toki suda raso,kad patys jau neatgaudo. O svarbiausia,kad ir avinai isplautom smegenim nepagauna sito. Tokiu elementariu dalyku. Bet nieko. Nors ir atrodo daug ju yra,bet nemazai yra ir prabudusiu ir suvokianciu pagaliau kas vyksta. Na bent jau kitose salyse. Sitoj siknaskylej tai visi uzduhinti sedi bulkas surauke.
@Briedas totalus Nepaeis jiem jau varkes sitos. Pamaus tik visiskus idiotus. Kurie uzlinks arba taps invalidai. Ir jokio tolko is ju. Ir taip nereikalingi. Gales bandyt kurt pasakas apie blogu ateiviu invazija. O jie prisimest gerieciais ir gelbet avinus.
Tai kad normalus heteroseksualus zmogus manau nebendraus su pedikais..zodziu pas normaliu zmoniu ir draugai normalus.o ne gaidziai kazkokie,kurios reikia degint visus subtolerastais kartu.
@Rama Tai kad siais laikais turi netgi bendraut su pediku. Kitaip nepritampi prie bandos. Ir eit badytis uz laisve, kurios nera. Nes busi kitaip berastis
@#3 Tarkim, tavo žmona bendrauja su biseksualu, kuris bendrauja su pipi. Va ir turėk.
Man tai sitas butent panasus ir pedika.
Visi "protingiausi" su durnizmo sindromu greit prades retet. Istiktuju tai gerai. Gal like atsikovoje laisves galesim pagaliau gyvent ramiai ir tvarkingai kai visi sitie sisteminiai daunai isgrius.
Tai nėra pyderastų liga. Tiesa. Tai yra debilų liga. Tokių kurie neturi nei proto,nei sąmoningumo. Vadovaujasi jausmais. Pilnom kelnėm baimės pasiruošę viską vykdyt ir klausyt kas liepta.
čia lenda vakcinų pasekmės,dar ne tokių ligų pamatysim,vakcinų spyglio baltymas naikina žmonių imunitetus ir vidaus organus ,teisingai išmanantys mokslininkai sakė,kad vakcinų pasekmės išlys po 2-3m.va ir lenda,pasipylė visokie hepatitai,širdies ligos,trombai,raupai
@nu Nereikėjo beždžionių skiepyt.
@nu Komentaras seniai zinomas ir buvo aiskus labai anksti. Bet dar vis yra zvengianciu. Kas jie? Tie patys susiskiepyje dalba.jobai kurie dar nejaucia salutiniu ir jauciasi stiprus ir protingi. Bet gi ne visiem vienodai efektai pareina. Sito elementaraus dalyko dalba.jobai irgi nesuvokia.
@nu Oi baikit. Ka jus. Taigi cia grynas samokslas. Gi sitie vergai edukuoti. Juk spauda meluot negali. Juk valdziai staiga parupo visu sveikata ir saugumas. Gi mokslas yra sventas dabar. Daktariuksciai irgi nepapirkti. Ir visa medicina isvis turi pagrinda ir ten diegiamos teisingos idejos ir mintys.
@nu Tai buvo ne skiepai,tai buvo bezdžionių sperma.Dabar pasimatė.Gerai kad man švari pasitaikė.
Į viršų