Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
O ka sako visu galu ekspertai? - ozys ir jo dibilius ir rasele? Broileris jau senai nepakaltinamas, tik dar nepaguldytas i iprasta palata, prokurorai ir veterinarai jo bijo kaip ir jo VL!
Jei JAV ir NATO neturės noro
Jei JAV ir NATO neturės noro
svarbiausia – drąsos ir ryžto aktyviau remti Ukrainą, apie esminį persilaužimą kare artimiausiu metu galima tik svajoti.
Aktyviau – nedelsiant tiekti visą reikiamą ginkluotę: lėktuvus, tolimojo nuotolio raketas ir visa kita, ko galėtų prireikti. Jei to neužtenka – iš Lenkijos stebėti ir bent dalinai uždengti dangų virš Ukrainos, apskritai – būti pasiruošusiems karui bet kurią akimirką.
Iki to dabar toloka. Kol kas Ukraina ciniškai aukojama, laukiama, kad Rusijoje kas nors keisis.
Rusija lėtai ir nuosekliai siekia
Rusija lėtai ir nuosekliai siekia
Ukrainos valstybės žlugimo, kol kas sekasi gana prastai: „rusų pasaulio“ plėtra sustojo, gresia jei dar ne visuotinė mobilizacija ir karo padėtis kaip Ukrainoje, tai žymiai didesnis visuomenės dalyvavimas. Karo eiga vangi, apie ją senokai nieko neskelbia austrų pulkininkas Markus Reisner, užtat Lietuvoje gausu kitokių „karo ekspertų“, pvz. Papečkys iš STT.
Užsipuldami Bagdoną kai kurie elgiasi nesąžiningai, Bagdonas nenurodo kontrpuolimo pabaigos, jis kalba apie kontrpuolimo etapus. Karas tai ne multikai ekrane, padoriau elgiasi fašistas "kunigas" ir vadinamas "lenkas". Šitas atviras fašistas-putinistas ir jo nuomonė aiški. Kuriems nepatinka Bagdono nuomonė-skaitykit internete, puslapių galybė, visomis kalbomis. Gal kas pasidarys aiškiau, arba galvelės visai susisuks.
argi čia Bagdoną kuo nors kaltina?
argi čia Bagdoną kuo nors kaltina?
@A+B Kaip tik prisimenama, kad šio pulkininko karjera buvo žlugdoma ne dėl jo kaltės ir aiškinama: patikima informacija šiame kare nelengvai randama, užtat internete – galybė visokiausių nuomonių.
Kažkodėl to puolimo nesimato. Jau nuo pavasario žadėjo pradėti. Na jei jau taip gerai sekasi pietuose. Tai po savaitės krymas bus Ukrainos okupuotas.
@Xxc Tai eik, gal paspartinsi karo eksperte.
šis karas labai apgaulingas
šis karas labai apgaulingas
su II pasauliniu nepalyginsi, gali tik su Phoney War 1939-1940 m., kai kariaujančios pusės per beveik pusantrų metų nesiima aktyvesnių veiksmų sausumoje. Užtat skaičiuoja priešo nuostolius, iš čia neregėta gausybė propagandos. Rusija ja pridengia tikruosius savo tikslus. Ukraina skelbia neįgyvendinamus – visų teritorijų išvadavimą jau kitąmet.
Bagdonui siūlyčiau spėlioti atsargiau
Bagdonui siūlyčiau spėlioti atsargiau
Juk daugelis dar prisimena, koks šaršalas buvo sukeltas, kai 2003 m. rudenį Paksas šį kariškį pasiūlė skirti VSD vadu vietoj Laurinkaus. Kandidatūra kažkodėl netiko nei socdemonams, nei subyrėjusiai Naujajai politikai. Seime tuomet buvo vos 9 konservos. Padėties rimtumo Paksas neįvertino ir pagaliau sulaukė apkaltos.
@Bagdonui siūlyčiau spėlioti atsargiau Nauja Palmyra atsirado, jau atsibodai su savo prognozėmis.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų