Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Dėl eilių kalti iš dalies ir patys žmonės, kurie paskirtu laiku sėdi namie neatvyksta, nebaudžiami dar kartą registruojasi. Jei neturės o m kultūros atšaukti vizito, bus ir eilė ilgesnė ir koridoriai tuštesni. Pykit ne tik ant gydytojų, bet ir pačių pykit.pas mane kaip šeimos gydytoją po 5talonus tokius pasitaiko per sav per mėn jau apie 20 paskaičiuokite,kiek būtų žmonių eilėje mažiau laukę.turėkim dėl kitų žmonių kultūros jei neateisit atšaukia taloną ir atlaisvinti kitam žmogui vietą.
Dulkys nesupranta medicinos, nesigilina esamos sistemos blogybėmis ir sėdi ne savo kėdėj. Ar ilgai dar lauks Grybauskaitės botago? Žmonių sveikata -brangiausias dalykas.
Sunaikinta Lietuvoje medicininė žmonių priežiūros sistema.Yra būdu patekti pas juos , negalima sakyti kad visai blogai.Zmonems reikia stengtis gyventi sveikai, ilsėtis pakankamai,tai svarbiausia.Saugoti save ir savo vaikus nuo mažens, vaikai ,jaunimas turi suprasti kad miegas yra svarbus dalykas, bemiegės naktis visai tas pats kaip rūkymas,tik veikia kitaip.Jeigu save nesaugosite ir gydytojai nepadės.Daug galimą būtų prirašyti negeru dalykų kurie žmogų veikia ir sargdina .Prie visų pavojingų veiksnių žmogaus gyvybei ir sveikatai yra naujos technologijos,internetas ,kompiuteriai ,išmanūs telefonai.Tsip be jų neisivaizduojame gyvenimo, tačiau norite sveikas buti ir gyventi ilgai turite riboti buvimą internete ,prie kompiuterių ,prie to ką išvardinau pavojingais.Cia ne viskas,bet tai tas ko galime stengtis nenaudoti,sutrumpinti buvimą.Saugokite save,spirto per didelis režimas irgi kenke.
Pas neurologą talonėlį gavau tik vasario pabaigoj
Dulkys taip ir nepriartėjo prie medicinos,Jei medikai specialistai dirba keliose ligononėse ,visur tik po kelias valandas ir ne kiekvieną dieną,tai akivaizdu jų trūksta,Tai kad kažkas registruojasi pas kelis gydytojus yra ne taisyklė o išimtys,Nepripažinti to ,kad karalius nuogas ir trūksta specialistų yra apgailėtina.Sunkūs ligoniai kaip baldai transportuojami iš vieno miesto į kita ,nes ne visur yra reikalingas specialistas ,vežioja,kol miršta,atvejis Alytuje,Andriukaitis vienintelis bandė tvarką švesti ,kad gydytojai nelakstytų ir nebūtų dirbama net 27val popieriuje, bet buvo iškomandiruotas,
Aurelijau, kai nėra ligonių, tai ir specialistai nereikalingi.
Visiškai nebūtina žinoti apie A.Verygos "nuopelnus" sveikatos apsaugos sistemoje, tačiau pakanka žinoti po kieno sijonu jis sėdi ir tampa aiškūs visi jo darbo vaisiai. Psichas, marginalas ir dar "valstietis"... Per savo gadynę sugebėjo atlikti tik du "žymius" darbus - užsidėjus Ray Ban akinius (garantuotai buvo pigi kinietiška kopija) ir apsivilkus karišką lauko uniformą, suvaidinti "Rembo", bei teleportuoti į nebūtį visą geležinkelio sąstatą su medicininėmis apsaugos priemonėmis... Ką jis gali kritikuoti?
@Vasileuskas pritariu. Pats pridirbęs nesąmonių, juokiasi ir kritikuoja. Pamiršo, kaip žmonės nepateko pas gydytojus, kiek mirė, laiku nesuteikus pagalbos, važinėjo po povincijos ligonines, kur bus uždarinėjami skyriai ir tas sėkmingai įvykdyta. Tipo vaistus pigesnius paskyrė, bet ar paklausė ar jie padeda, efektyvūs. Abu labu su Dulkiu vienodi. Koks maistas darželiuose, mokyklose, pasirodo, kad ta bobela kur parašė knygą ir jai buvo saikingai atseikėta už tas ensąmones. Kažkaip viskas jau pamiršta ir tyla.
Nusivylęs tokia tvarka medicinos įstaig
Nusivylęs tokia tvarka medicinos įstaig
YRA tokių gudrių , kurie tų pacienčių- bobučių net nesiunčia tyrimams , o nurašinėja duomenis iš jau seniau atliktų tyrimų ir siunčia ataskaitas tų pacienčių šeimos gydytojams , nes tos bobutės vis tiek nežino, ką parašė , nes joms į rankas neduoda nieko. Ta paslaptinga atsakymo rašymo tvarka ir siuntimas kompiuteriu šeimos gyd. privedė prie nesąžiningo gydytojų darbo. Nes niekas netikrina Konsultacijų poliklinikų darbo, jie patys susimažina sau krūvį: nesiunčia kraujo analizų daryti, nesiunčia rentgeno nuotraukų- juk randa ką išvadoms parašyti iš senesnių tyrimų...štai taip pradėjo gydyti, konsultuoti pacientus ir lieka nebaudžiami . Ką veikia įsteigti Auditų skyriai administracijoje? Ką jie gali patikrinti ką nors kada , kai juose svarbus postas atiduotas beveik 75- mečiui kolegai, kuris savam "į akį nekirs .."
@Nusivylęs tokia tvarka medicinos įstaig Taip, taip, neliko jokios įstaigų kontrolės, o jei ir yra tokią, tai akys eurais užklijuotos.
Specialiai yra neregistruojami pas gydytojus pacientai, juk gydymo įstaigų kolidoriuose tik VIENAS KITAS PACIENTAS per valandą ateina pas juos, nes neduodami talonai, kad gydytojai nepersidirbtų , nes įpratino nedirbti juos...ir moka atlyginimus už KĄ ????
Na ką gali patarti toks verygalvis, nieko gero nenuveikęs? Kur buvo pradangintas sąstatas su medicinos įranga? Dar greitųjų testų afera? Dar drįsta lįsti į viešumą skverno šunelis....
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų