Rašyti komentarą...
Nusikalbėjo Vidutė , jei iš šunų galima uždirbti milijardus , tai daugelis pultų į šį verslą.O antra , kokią teisę gyvūnų gynėjai turi naktimis šviesti po kiemus , apsupti namus ir kitaip gąsdinti žmonės .Argi taip galima ?
Jojo, mafija.....buldoginiai, pudeliniai ir mopsai....ir dvi naujos grupuotės čiahuahujiniai ir špiciniai....va šitie bmvais važinėja....o mersais zobaki vzakonie, tai tie, pirmieji....blin, didesnio briedo nesu girdėjęs, šuninių mafija...
Situacija nepavydėtina: prieš korumpuotus aukšto rango pareigūnus daug nepašokinėsi - būsi kaip Kedys viskuo apkaltintas ir rastas užspringęs skrandžio turiniu.
Tie veisėjai yra sadistai!Kas juos dangstė?!!!
O dieve veisia sunis juk ne zmones geriau ziurekit nepavalgiusiu vaiku o ne veislynu kur sunis geriau gyvena net uz zmones ,surinkit varksus nuo siukslynu,gelbekit savyzudzius ,zmones su negalia o cia ziauru net skaityt nesamones.Surinko sunis is veislynu kokiu tikslu aaa aisku gales prasyt paramos
@Elita Gal tu nirėtum pagyventi veislyne,jei ten taip gerai?!Su išpjautom balso stygom,neėdus mėnesį(nebent savo š...),miegoti stačiomis(nes nėra vietos net atsigulti),ištisai gimdyti,kol gimda iškris ir tabaluos tau apie kelius!Ką gi-sėkmės tau!!
@Elita Alioša, pasivadinęs Elita visiškas beraštis arba, kas labiau tikėtina - viskuo Lietuvoje nepatenkintas ir parazituojantis burliokas.
Į viršų