Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Tai tera politikavimas pries rinkimus.kad pasakyti va mes atsijungem mes ta padarem
Lietuvai dzin estų kojos-ji savo šūdinu pilvu per betką peršliauš.
Asiliukai....
Skuba kaip pliki į pirtį, tegu susitvarko savo tinklus eso, 2022 per metus 81 gedimas tinkle, šiais metais jau apie 50 gedimų fiksuota, situacija negerėja, gadina įrangą. Tinklo apsaugos sureguliuotos pagal Europos standartus, o eso savo tinklapyje deklaruoja žymiai kokybiškesnį energijos tiekimą. Į pateiktas pretenzijas nebereaguoja. Dabar kuo daugiau elektros gamintojų tinkle, tuo daugiau bus gedimų, yra kur pasitempti su kokybę, o ne tik branginti energija, o į kokybę nekreipti dėmesio.
@Energetikas Pragydo perekupas
Nebekit traukinio priekyje -pertrenks.Trumpos sukčių kojos,bet ilgas liežuvis
Kol techninė bazė neparuošta - tinklai nuo Lenkijos iki Suomijos - tol toks pezejimas yra neatsakingas politikavimas...
@Audrius Kai estai vienašališkai atsijungs ir susijungs su Suomijos tinklais, tiesiog pats sau primink ka išdrėbei šiandien.
@Dalius Kai tu padvesi, Lietuvai bus šventė.
Kaimynė iš kitos gatvės
Kaimynė iš kitos gatvės
Patarkit ką daryt kiekvieną dieną irnaktį be perstojo kaimynų šuo ambrina, pailsi 5 min. Ir vėl loja. Jau stgas čiuožia... jau buvo kaimynai sakę, kad užsidarytų tvarte, vet ir iš ten giedėt, dabar vėl kieme antra savaitė snukį drasko... va čia tai psichiatrų ir psichologų tiek nėra, kad visiem kaimynam padėtų... vienas exs seimūnas ėjo auklėt su pagaliu kitą asilą igi netoliesia, tai atsidūrė ir laikrašty ir telike... tai ką daryt??? trinktelėčiau ir aš matiku kokiu, bet tai smurtas artimoje aplinkoje, o aš ir taip jau liktinai su antkoju... padėkit žmonės gerieji ir daktarai... čia kažkur tai balandžių gatvėj 18 ar 16 kieme vilkavišky... nu padėkit pašau, gal kam reik durno šuns tai pagrobkit atvažiavę ar ką...
Tai Rokučiui su Kreiviu dega būti pirmiems,nors yra susitarimas kada.Ir ciniškai dar įkiša karą,nes jiems kainos kaip parodė praeitų metų liberalizacija nesvarbu. Kiek norės tiek užkels ir dar iš valstybės pasiims nes jau yra privatūs akcininkai. Tegul Rokutis paskelbia kas ir kiek pinigų gavo iš šitos aferos .O Šimonytė tyli ,lyg ji ne Lietuvos premjerė būtų .Laksto po pasaulį o suLatvija ,Estija nesugeba sutarti arba spjauna ant jų intersų. Nori būti pirmi ir vieninteliai kaip su Taivanu. Konservatorių visą laiką valdoma energetika pinigus krauna savo tvarteliui.
Viskas vyksta lb paprastai - paduodama yra kokia nors idėja, kuri kaip ir turėtų daryti neigiamą įtaką Rusijos ekonomikai, o realiai tos įtakos praktiškai nebūna arba jinai yra lb menka. Duodama užduotis funkcionieriams, kad šie klapčiukai prastumtų tą idėją, aišku ne už dyką, o pati idėja įprastai yra visiškai nenaudinga valstybei ir jos biudžetui. Taip ir šaudome sau į kojas su parsidavusiomis sūkomis valdžioje...
"Lietuva vadinama išsišokėle." Pavadinimas teisingas. Nesuderinusi nei su Baltijos šalimis nei su Europos Komisija savavališkai nori junginėti bendrus laidus.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų