Rašyti komentarą...
Gal Valinskas pakartos savo firminį bajerį apie užminavimą, būtų įdomu 16 vasario, che che? Tokie avantiūristai kai moko kitus gyventi, arba aiškina, ką reikia sušaudyti, tai rezultate gaunasi točkė monetų.
@miau Gal nusiramink, " šventasis " Valinskai
B-nosį aišku nušvilps, kad tik kiaušiniais neapmėtytų.
Parsidavęs apgailėtinas dvaršūnis
Smegenėles pragertos valinskio
Gal Valinskas paaiškins ką Venskienės gaujos žudikai nužudė,kas per gauja,gal tie seneliai ,man atrodo kad tave reikia teisti už šmeištą,kur tai buvo įrodyta tie faktai,iš kokios srutų duobės ištraukiai,šlykštuke.
Valinskas pakalbėjo protingai, bet penktakoloniams,nesvarbu ar kilusiems iš jedinstvenikų ar dėl savo durnumo, nesbvarbu, jie gieda savo. Juk ir ežiui yra aišku- kas loja ant prof. Landsbergio- tie yra Lietuvos priešai. Čia kaip testas. Ir nieko neapgaus kalbos - 'Mes ne už tokią Lietuvą kovojom".... Aš kovojau už Lietuvą kokia jį bebūtų ir spjaunu į snukį visokiems baubiantiems besmegeniams.
@kaubojus Užsikrušk grabais
@. Velnias neturi argumentų kreminis
@kaubojus Saunuolis ! Ir as taip galvoju. Saujele kazkokiu tai reksniu, tipo, atstovauja tauta. Cha, cha. Per kitus rinkimus mes vel isrinksime anuka Lansbergi is pirmo karto, kaip ir buvo isrinktas praeituos rinkimuose ! O visi sitie reksniai tik tiek ir tesugeba. Niekas ju niekur nerinks ! Atia reksniu mazuma ...
@Lietuvos patriotas Aš sovirtmetyje buvau tardamas KGB bet neparsidaviau,1991.01.13 su ginklu rankoje buvau parlamente.mus prisaikdino kun Robertas Grigas.o jūs esate prisidengę patriotų skraiste KGB agentai stribų palikuonis,kurių tikslas sunaikinti lietuvių tautą. Jūs pritariate lietuvių kalbos naikinimui,abortams,narkotikams ir kitiems iškrypimams
@kaubojus Kovojai,kad vadovautų KGB,kad būtų naikinama lietuvių kalba,kad legalizuotų narkotikus,prostituciją,abortus ir iškrypimus .tada esi velnias
Antra tokia valdžia,pirmą Valinsko kada žmonės daužė Seimo langus ,dabar Šimonites
Jis kaip visada tiesiai, šviesiai tiems vatinkoms rėžia į snukį visa tiesą. Respect
@Arvys Kas tavo manymu yra vatinka? Ar tikinti mokslu karvių melžėja, ar nesiskiepijęs mokslų daktaras? Čia nieko blogo prieš profesijas, tik palyginimui skirtingo išsilavinimo.
@Arvys Jūs ir esate stribai KGB agentų palikuonis kurių tikslas sunaikinti lietuvybę
Valinskas kritęs snukiu į samanas. Loja, kai jo niekas neklausia. Žiūrėk, ką pats esi pridirbęs per gyvenimą, prišikęs kalnus. Vis jam prezidentas netinka, neprivaląs jo gerbti. Žmonės taip pat neprivalo gerbti apsišikusios valdžios ir jos pakalikų valinskų, tapinų, jurkevičių, Krekenavos paršų, saugirdų ir kitokių mėšlavabalių, eilinį kartą liejančių žibalo į ugnį. Sėdėk apkasuose ir ruošk savo durnus klausimus auksiniam protui.
Nusenęs marazmatikas praleido progą patylėti. Pamenam cirko artistus seime. Šlykštu, kai nieko gero nenuveikusius savo vaikelius stumia prie lovio...Maldeikis, Valinskas, Landsbergis, Pavilionis, susidaro įspūdis, kad į seimą einama pagal paveldėjimą, nereikia nei proto, nei patirties tik pavardės.Gera įmonė tokių kandidatūrų net nesvarstytų.
Į viršų