Rašyti komentarą...
Is niekur as pavadinsiu ka noriu pedofilu prievartautoju be irodymu. Dabar tavo gyvenimas sugadintas. As paimsiu kazkoki moralini virsu. TU irodyk, kad jis pedofilas. Be irodymu galima lengvai zodziais svaistytis. Akivaizdus valdzios silpninimas. Jei tiesa teiskite, bet patys kaltinimai is niekur. Cia tevai pateike kaltinimus ar post-faktum patys vaikai jau suauge? Visa sita istorija is niekur atsirado. Nera patikimumo. Melas
Prie konservatorių vyksta tokie dalykai kažką slepia kad ne iškiltų į viešumą šitas tai tik grandinė apačioje pradeda nuo žemiausio
Jo jo. Kur visos tos vaiku ginejos?
Tai Slušnys gina pedofilus. Na pedofilai vėl kreipsis į Černiauska. Jis parodė savo sugebėjimus Garlevoje kaip išplėšė mergaitė ir nešė. O koncervatoriai suka uodega. Manau dar yra likę tokiu istvyrkeliu toje partijoje.
Zmones,palaukite,dar gal ne tiesa. Juk daug buna atveju,kad apsmeidzia,kaip Drasius buvo apkaltintas ir nuzudutas.Usas,kad kitus neisduotu. Na,jei tai tikra tiesa,tada reikia tiesiai i Praveniskius,ten sexo uzteks visam gyvenimui.Nejaugi sitie iskrypeliai nesupranta,lad viena diena juos supakuos.
narkotimkai beveik įteisinti -ateis eilė ir pedofilams . laiduos koks senas pedofilas - tuom cirkas ir baigsis - geriausiu atveju. kitu aveju kasnos turėtu paskesti kokioj balutėje..
Jau seniai skvernelis sakė - Lietuvoj pedofilijos nėra , taip kaip prie sovietų nebuvo sex
@Taigi Gerovės valstybėje tik gėris egzistuoja.
Jau isijunge tulas slušnys, uzgniauzes Garliavos pedofilija ir dabar jis pagrindinis gynejas pedofilu. Valdzia pasirodo stovi ant pedofilijos stulpu.
Tai čia bausmė už pedofiliją?Ir visi rėkiantys žmaugaus teisų gynėjai apie tai tyli,negi pedofilija Lietuvoje neliečiama tema?
@oo Pedofilijos Lietuvoje nėra.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų