Rašyti komentarą...
Ką tu kalbi ? Ar pagalvojai kaip reaguos ukrainiečiai, kuriuos kiekvieną dieną, naktį žudo rusai ? Ar jiems malonus tavo sušiktas liberalizmas rusų imperialistų atžvilgiu ? Ką tu gini, rusus, kurie sako Krym naš ? Kurioje tu pusėje valioni ?
Latviai gerai padarė. O Lietuva nieko nedaro, kad Respublikoje nebūtu paleckininkų ir kremliaus trolių komentarų. Kremliaus TV nėra, bet koloradų komentarų visas Respublikos tinklapis. O valioniui gaila imperialistų rusų.
infiltruoti kuo daugiau putinistų.
kgbistas
Tai KGB rezervisto pamastymai,to turėtume atsikratyti.
Esi protingas vyras, o kalbi dabar visiškus vėjus. Išspręsti teroristinės valstybės Rusijos problemą galima tik vienu būdu: NATO arba JAV ir kelios kitos įgalios valstybės turi įvesti kariuomenę į Rusiją, nuginkluoti Rusijos kariuomenę, konfiskuoti visus, t.t. ir branduolinius, ginklus ir įvesti Rusijoje tiesioginį valdymą. Kitaip sakant, tvarkytis su fašistine teroristine Rusija reikia taip pat, kaip su nacistine Vokietija - pirmiausia sumušti kariuomenę, o po to priversti elgtis taip, kaip turėtų elgtis žmonės, bet ne visiški išsigimėliai. Visa kita, Antanai, yra vėjai, nuolaidžiavimas ir laiko gaišimas ukrainiečių gyvybių sąskaita.
@Tu neteisus, Antanai Fašistai yra tik Ukrainoje atsibusk Rusija niekada nepralaimės jau ir dabar matosi kad laimi
Lietuvoje yra trys veikėjai susirgę "makrono sindromu"... t.y . vis dar tikintis kad yra "gerų" rusų ir kad rusai nori demokratijos....Tai, Juknevičienė, Valionis ir dar Kubilius prisidėjo ,sukūręs ilgiausią litaniją kaip mes su savo požiūriu į imperialistus rusus, "galime paveikti Vakarus bijoti".... Anot Kubiliaus, tai nežiūrint į nieką , reikia palaikyti "gerus rusus" ir Rusija taps demokratiška.... Tik ponas Kubilius smarkiai klysta- "gerų rusų" paprasčiausiai nėra... Makrono sindromas...
taip, bet tik ne į savo koją, labai teisingas sprendimas, vilkas avies kailyje vis tiek vilkas
Tikriausia Latvijos televizininkų darbas, kam reikalingas stiprus konkurentas, kuris pritraukia daug žiūrovų, daug reklamos, taigi atimama iš latvių televizininkų pinigus, tai ir pašalino. Politika yra verslas.
@Lietuvis ko jie iš UK atsigrūdo į Latviją??? Ten gal ir ne viskas gerai buvo?
Jo statusas toks pat, kaip
Jo statusas toks pat, kaip
ir Čmilytes Nielsen- KGB rezervistas.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų