Alkoholio liūne skendinčių brolių mama maldauja: nebegerkit, pakentėkit, kol numirsiu

Antaninai nepatinka, kaip gyvena jos sūnūs. Pasak moters, jie nuolat girtuokliauja ir savo namus pavertė landyne. Nežinanti, kaip ištraukti savo sūnus iš alkoholio liūno, Antanina kreipėsi į „TV Pagalbos“ gelbėtoją Žilviną Žitkų.

Garbingo amžiaus Antanina tikino negalinti ramiai gyventi – širdžiai ramybės neduoda nuolatinis pergyvenimas dėl nuo alkoholio priklausomų sūnų.

Sarmata, kai žmonės paskambina – tavo vaikas girtas gulėjo, tavo vaikas prie krautuvės stovėjo“, – kalbėjo moteris.

Pasak Antaninos, didžiausia problema yra su vyriausiuoju sūnumi Gintaru. Nors vyras artėja prie pensinio amžiaus, priežiūros jam esą reikia kaip mažam berniukui.

Šeimoje netrukus įvyks didelė šventė – vestuvės. Vesti ruošiasi jaunėlis Laisvis. Tačiau motinos tai nė kiek nedžiugina. Pasak Antaninos, ir jos būsima marti Virga nevengia sėsti prie vieno stalo su broliais ir pakelti su jais taurelę.

Pati Virga neneigė, kad išgeria. Esą dėl to kalti jos būsimas vyras ir kartu gyvenantis Gintaras – vyrai išveda ją iš pusiausvyros. Tačiau moteris tikino, kad sutiktų gydytis.

Pats Gintaras, kurio priklausomybė, pasak Antaninos, yra didžiausia, dėl tokio savo gyvenimo kaltino praeities nuoskaudas.

„Gerai mokiausi, su pagyrimais, su viskuo. Nebuvo taip, kad aš ten kažkoks... Bet buvo ir toks dalykas, kad aš eidamas į 5-7 klasę, turėjau išeiti iš namų pas svetimus žmones gyventi. [Motina] užeidavo pas tą žmogų, kur gyvenau, pasiimdavo kaliošą ir išdaužydavo mane už nieką“, – pasakojo vyras.

Pasak Gintaro, žemė iš po kojų jam galutinai išslydo, kai prarado pirmąją meilę. Merginos tėvai nepritarė jų santykiams, esą Gintaras buvo jai per prastas. Skaudi praeitis iki šiol spaudžia vyro širdį. Jis savimi nepasitiki, nesugeba pradėti normalaus gyvenimo.

„Nebegerkit, pakentėkit, kol numirsiu. Kai numirsiu, nebematysiu“, – maldavo ašarų nesulaikanti Antanina.

Ar broliai išklausė motinos maldavimų, pamatykite vaizdo siužete, esančiame straipsnio pradžioje.

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE ČIA:

Laidą „TV Pagalba“ žiūrėkite kiekvieną darbo dieną 16:30 per TV3 televiziją.

Straipsnis parengtas pagal TV3 televizijos laidą „TV pagalba“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų