Rašyti komentarą...
kaip kitaip pateisinsi lyga is smagumo
Kalbama apie užslėptą skausmą,dažnai žmogus negali net įvardinti,tik žinant jo vaikystės istoriją kaip jis augo,ar buvo mylimas savo šeimoje,ar aplamai jis kam rūpėjo..tada ir nesunku suprast to gėrimo priežastis .Juk dažniausiai tai nereikalingi vaikai,kurie kažkaip užaugo..Nereikalingiems vaikams ,aužaugus,sunku patikėt,kad juos kažkas myli,kad jie reikalingi ir svarbūs kažkam,jie nekencia gimtadienių,Kalėdų ,nes tai asocijuojasi su vienatve,skausmu.Kaip mums tos šventės yra šventės,o jiem proga nusilakt ir tiek.Jei jų paklausit kodėl geria,sakys ,kad skanu,o kam gilint tą skausmą?
Čia yra feminisčių pezalai, siekiančių pažeminti vyrus tuo būdu pateisinant veltėdes, aferistes, psichologines smurtautojas, alkoholikes pateles
Apie vyrus lygtai kalbos nebuvo, iš kur čia taip/ vyrai geria iš smagumo..?
Kokio skausmo??? Smagiai juokiausi. Eilinės propogandos puoselėtoja. Mūsų kieme gyveno 5 šeimos, kurių vyrai gėrė mažiau ir vaikais rūpinosi, o "moterys" pylė iš smagumo....- eina per kiemą girta, kaip tašė, kruvinu užpakaliu- suknelę pakėlus( be kelnaičių)vidurį tako pamyžo ir toliau nusliūkino ir, taip kelis kart per dieną. Vienam rajone gyvenom, todėl visi žinojo, kaip ten klostosi- kita vaikus 7 namie užrakina ir varo jiešot savo sugėrovių, o vaikai alkani, pakol tėvas iš darbo pareina..... Ir tokių nemažai, ne tik šios šeimos. Teko paklaust, dėl ko taip ?- atsakymas paprastas -" o man skanu!!
Netikiu šita "gelbėtoja"!!!
Man atrodo, kad ir moterų tarpe ne visos taip jau skausmų prispirtos geria. Geria dėl smagumo, kaip ir vyrai. Nereiioa čia tokių išskirtinių aukų iš savo lyties daryti. Būna, kai vyras ir padėti nori, daro viską, kad padėtų, o žmona pila į gurklį ir užmyštomis akimis vaikšto. Dzin jai. Kokie ten skausmai tokiu atveju??? Pezate bilei ką.
Į viršų