Aleksandros širdis dužo – po Rimkenzo pasirinkimo „Meilė be sienų“ dalyvė nesulaikė ašarų

Paskutinė projektą „Meilė be sienų“ palikusi dalyvė – Aleksandra. Jos likimą nusprendė Dovydas Rimkus–Rimkenzo, kuris rinkosi tarp dviejų jį sužavėjusių moterų.

Dovydui ištarus Kristinos vardą ir taip leidus suprasti, kad projekte su juo lieka būtent ji, Aleksandra atrodė rami, tačiau išėjusi iš pagrindinės salės merginos akys pritvinko ašaromis.

„Jis išsirinko Kristiną – viskas. Jis su ja pasimatyme buvo du kartus, o su manimi praleido visą likusį laiką. Geras vaikinas, jis apsisprendė.

Moka apsispręsti – viskas. Būdamas 22 metų jis išmoko pasirinkti. Prievarta mylimas nebūsi. Jis nusprendė, ką nusprendė, galiu tik gerbti jo pasirinkimą“, – verkdama kalbėjo Aleksandra.

Nepaisant visko, moteris buvo dėkinga už emocijas, kurias jai suteikė Dovydas.

„Jis man padovanojo daugybę puikių emocijų, jaučiuosi dėkinga už šį laiką. Daugiau neturiu, ko jam pasakyti – nėra prasmės.

Manęs niekas neįžeidė. Žmogus gali būti įžeistas, tik jeigu pats nusprendžia įsižeisti, aš nesu įžeista, o mano jausmai, yra mano jausmai“, – sunkiai sulaikydama emocijas teigė mergina.

Kaip Dovydui sekėsi garsiai pranešti savo pasirinkimą, pamatykite reportaže, esančiame straipsnio pradžioje. 

Intriguojantį realybės šou „Meilė be sienų“ žiūrėkite pirmadieniais-ketvirtadieniais 20:30 per TV3 televiziją ir Go3!

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE ČIA:

Plačiau apie projektą skaitykite čia.

Ilgesnes šou „Meilė be sienų“ laidas žiūrėkite Go3.


Rašyti komentarą...
U
Up
2021-08-26 22:41:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
Geda vaikinui su aleksandra buvo visa laika bučiavo rode demesi o pasirinko kita tai reikejo is karto eiti pas, kristina o ne zaisti jausmais
Atsakyti
0

J
Justina
2021-08-26 22:42:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vaikinui turetu buti geda nes, buvo su aleksandra visa laika buciavo rode demesi jai jisai patiko o tam dvi panos patiko bet kam bucioti viena kai patinka visai kita
Atsakyti
0

T
Tau kuku
2021-08-26 22:45:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sugalvojo jie brieda zaisti tik jausmais ar taip grazu atveze susipazinti su vyrais bet kitom reikia lieti ašaras o tas vaikinukas kuris neišejo iš visoo ar negalejo pasitinkti aleksandros laizesi su keliomis o nepasirinko ne viena fuuu
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų