Rašyti komentarą...
Debilas
taip, nėra jokio godumo, tik yra galimybė, nes veikia karteliniai susitarimai ir konkurencijos nebuvimas. Kas nepasinaudos galimybe, nes verslo tikslas yra pelnas, o ne daugumos gerovė. Visi lozungai yra absoliuti nesąmonė - galit paskaityti klasikų raštus. Iš jų geriau išskaitau istoriją nei iš akademinių veikalų, kurie yra pritempti prie elito reikalavimų. Apie tai rašė ne vienas pagarbintas šiuolaikinis istorikas, pav. vienas "amžiną atilsį...". "Išpjovė" smulkiuosius ūkininkus ir verslininkus, o stambieji valdo valdžios struktūras ir kuria įstatymus per savo statytinius.
Kainos turi buti pagristos,bet niekas pagristi tokio savo besaikio kainu augimo jau negali.Tu paciu banku ikainiai,vaistai ir t.t. brangiausi europoje .Taip,taip cia ne godumas,tai tik labai didelis ''apsukrumas''o istiesu beribis slykstus izulumas.
Dienos temoje jis kalbėjo sukryžiuotomis rankomis, žodžiu melavo
turėtų imti mažesnį atlyginimą tokiu atveju
Dekokit konservams ir kuprotai arkliadante, kurie laisva ranka taško mūsų pinigus į kairę ir į dešinę, bet ne ten kur reikia.Pinigai turi už dyrbti pinigus, o mūsų valdžia juos pravalgo ir dar pasiskolina
@Hah Taip yra, jie negalvoja apie mūsų ateitį ir vaikus. Viksta viskas atvirkščiai
@Hah pritariu visu100 procentu
Tiesiog jokios pagarbos Lietuvos gyventojams, legalus plėšikavimas .
Nėra čia ko teisinti.
Visur viskas turi būti proto ribose
Visi nori gauti už dyką , elektrą dėl vadžios godumo ir nemokėjimo valdyti ,subrangino iki ,,kosminių ' kainų , viskas brangsta , iš ko keti atlyginimus .
Baikit juokinti,viska perku LENKIJOJE,Net tv pirkau Lenkijoje,rusus,valgyti kartais aišku perku,turistai jau juokėsi,švedams per brangu senamiestyje valgyti)))
@Vatnika kas gi daugiau na tokių kur Lenkijoje - mažuma

Skaitomiausios naujienos
Į viršų