Rašyti komentarą...
Kaip kitaip durniu suvaldyti jei nepririsant?
Kada mūsų tautiečiams savo šalyje,savo Lietuvoje bus kas nors gerai.Jiems vis blogai ir blogai.Būna sunku namuose turėti vieną ligonį, ypač serganti demenija,aizchaimeriu, o ligonoje pacientų ne vienas, ir ne du.Kažkokio konforto nereikia tikėtis, arba savo artimuosius vežti į privačias, brangias klinikas, kur gal būt prie kiekvieno ligonio sėdi slaigė
Kas turi širdi.ir dirba už minimuma.o kas ne ir už tukstancius ta patį darba dirbs blogai taip jau ygimta.
Tai kaip gali paimt ir užkast dat gyva šiltą žmogų.vargas..su tokiais.,bet saviems. Skaudu....
Dabar labai madinga savo senus tevus atiduoti i gydymo istaiga, o patys vaikai leidzia laika Turkijoj ar Egipte. Saviems nerupi ju tevai, o paskui iesko teisybes. Tiesiog pykta kai vaikai lanko ligoninese ir priekaistauja del sauskelniu , kurias gydymo istaiga daznai keicia, o savi naudodavo i diena vienas sauskelnes.Atvezami senyvo amziaus zmones nepriziureti, purvini, zaizdoti.
Manau,kad valdžia turėtų priimti įstatymą del eutanazijos.Pagalvokit,ar norėtumėte gulėti lovoje ,negalėdami pajudėti,skausmuose,būti maitinami,vietoj klozeto---pampersai,o jums jau virš 80 metų,,jūs beveik nieko nebesuprantate,vaikai ---dirbantys,perspektyvos pasveikti jokios,tik kamuojate savus ir ligoninės personalą.Argi tai gyvenimas?
@Temidė Nepasiekimas dideles brandos neleidzia prikaupti sieloje geros patirties. Eutonazijos nereikia. Normalus zmogus blaivus gali buti ir simto metu. Cia jei zmogus daug bambejo, isugde bjauru charakteri, tada tegul senatveje pasikankina. Visiems gyvenima gadino, kai nebuvo senas, dabar tegul pasikankina!
@Temidė Kam dar istatymai, nusibodo gyvent, pasikoriau...
Buvau ten nuvežta po reanimacijos, bet per 10 min pasirašiau ir išėjau namo… didesnės netvarkos, bjaurasties nesu mačiusi.
@Edita Matyt buvai sveika, jeigu po renimacijos išėjai iš ligoninės.Tokių "ligonių" aplamai nereikėtų guldyti, kad be reikalo neužimtų lovos, kurios gal kitiems labai reikia
Tai gerai būtų, kad klajotų po ligoninę? Teko matyti kaip naktį močiutė klajojo darinėdama kitų ligonių spinteles, klajojo koridoriumi, ieškojo išėjimo. Kadangi tai buvo mažas skyrius ir tuo metu neturėjo sunkių ligonių, seselės ją gaudė, vesdavo į lovą, kol netekę kantrybės suleido raminamųjų. Turinčius demensiją saugokite patys arba susitaikyti su esama priežiūra.
Nu tai labai mylintys bobutę artimieji, pabudėkit ir patys pavedžiokit į tualetą, ir iš vis, kam senus žmones išvežat iš jų namų, nesirūpinat patys. O paskui viskas negerai.
Visų pirma ne riša , o fiksuoja. Neturi tokių galimybių prie kiekvieno stovėt ir saugot. Mano mamą ir fiksavo. Nereikia dramatizuoti , o žiūrėti i situaciją realiomis akimis.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų