Rašyti komentarą...
idomu, kur priežastys - tyla- kaltinti kitus geriau kada esi pats kaltas ir dar kvailas
TAI KONSERVATORIU RUPORAS
Lietuva surenka keletą šimtų milijonų vokiečiams ir galvoja, kad jie atlėks galvas padėti už taip brangią lietuvą? rusai kiekvieną dieną vokiečius užverčia milijardais - jiems ant mūsų nusispjaut. Vien tik trolinimas.
Deja. O Vokietija Šrioderio ir Šolco (tuo pačiu Putino) įkaitais.
Keistas Januskos svyravimas:
Keistas Januskos svyravimas:
nuo kaires iki desines.
Nesuprantama kam ir ką ir kodėl aiškina signataras Januška,kartoja konservatorių daug kartų sakytas kalbas.Jei jau kalbina jį kaip signatarą,tai negi jis vienintelis iš dar gyvų yra protingiausias ir labiausia dirbęs dėl Lietuvos valstybės?Jei taiko į kažkokį postą tai tad aišku,nes kol kas kalba tik kaip propagandistas.
Čia viskas aišku mus šita lanzbergine KGB ŠAIKA JAU SENEI PUTKAI. PAŽADEJUS DERINA DATA TIK LAIKO KLAUSYMAS NUO KADA mano nuomone MELAGIU GAUJE VALDO TA KO TIKĖTIS AVELĖS.....
megztaberetnykas konservuotas
@šit apiplauti aptriestą anūko užpakaliuką
Iš vokiečių nebus,pasitikėti negalima
Nesuprantantiems diplomatinės kalbos išverčiu: jokios brigados Lietuvoje nebus niekada. Ir jokie vokiečiai karo atveju mūsų negins.
@AK-47 lietuvas iš vis pasmrkta - kas toliau --mokysime kitus gyventi - yra įšmintiniga patarlė įleisk kiaulę i gėliną - tai visą gėlina padarys kiauliniku

Skaitomiausios naujienos
Į viršų