Rašyti komentarą...
Visada buvo sakoma : lenk medį kol jaunas, JE SENIAMS VAIKUS DARYT. Prieš reitinguojant mano pasakymą, ramiai pamąstykit apie ką tai ir kodėl. Vis tik su amžiumi žmogaus ląstelės ir bet kokio organizmo nori to tai ar nenori - sensta. Šaunu už moteris ir su dievo palaima jų vėliau gimdyti vaikai sveiki ir viskas tvarkoje. Bet kaip ir daug kas rašė, vis tik senesni tėvai va tiems vaikams palieka savų va tokių pašaipų iš šalies.
O taip, sėkmės visiems. Kartais gyvenimo vingiai mums lemia įvairius šuolius tiek ė geresnė , tiek į blogesnę pusę.
@Nemeluokit nors sau Žmogaus amžius ilgėja. Mokslas ir medicina gal pasistūmėjo kažkiek į priekį? Žmogus tuoj gyvens 120 metų, kaip galima sakyti, kad 40 metų jau sena? Kol yra menstruacijos, tol gali gimdyti, nors ir iki 50. Ko jūs pergyvenat, kas ką sakys? Netinka prie teisuolės veido toks siauras mąstymas. Kai esi sena, nori, kad visos aplink senos būtų ir negimdytų.
Žmogus tuoj gyvens 120 metų
Žmogus tuoj gyvens 120 metų
@va Bet ar verta tiek gyventi ???? Atsiranda senatvės palydovai - artritas, alshaimeris ,demensija ir tt.
@Nemeluokit nors sau , ląstelės žmogaus kūne gimsta, bręsta ir miršta nuolat. Ir pas jaunus, ir pas senus. Nuo gimimo iki mirties.
Jei vadovautis logika - maža kas šaipysis, tai geriau neturėsiu, nedarysiu, nesieksiu, taip saugiau- tai tada jau ne tik vaikų nesusilauksi, tada ir iš namų neišeisi.
Sau tokią sėkmę ir pasilaikyk, kaip ir savo papuvusią pasaulėžiūrą,kurią tik anonimiškai tedrįste reikšti.
Aš jumis labai didžiuojuosi. Jūs mano labai mylima artistė. Didžiausios jums sėkmės.
Čia tik atsilikusioj nuo civilizacijos Lietuvoje žmonės laikomi senais jau nuo 40 metų,normaliose šalyse ir 80 mečiau gyvena puikiai ir nesijaučia seni.
Labai Jus myliu ir žaviuosi.Kad tik viskas būtų ok.
O Dieve, kiek nuomonių! Vieniems gerai, kitiems blogai, vieniems per sena, kitiems per protinga... O koks kieno reikalas, kada gimdo. Gimdykim visos tada, kada mums patogu, kada pavyksta ar kada užsinorim. O Aušrai - sėkmės ir laimės. Susilaukti kūdikėlio - Dievo dovana.
Mama manęs susilaukė būdama 35-erių, brolio - 37-erių. Nebuvo jokio streso dėl mamos amžiaus, ji visada buvo mums buvo gražiausia. Pati irgi tokio amžiaus tapau mama, bet niekas močiute nevadino, tik sūnus kartais sakydavo, kad aš meluoju, kiek man metų, nes esu jauna. Vaikai jau užaugo, auginu anūkę, bet ir ji "nemato" mano amžiaus. Pasakysiu tik tiek: motinystė brandžiame amžiuje taip pat yra brandi. Jaunoms mamoms, nors vaikelius ir myli, reikia laiko ir sau, ir draugėms, o vyresnės mamos fokusuojasi į vaiką ir jo interesus kelia į pirmą vietą. Taigi smerkėjai, jei nežinote, geriau patylėkite.
@Solema Dabar atsirado mada kad apsivedus reikalingos drauges, reikia į šeimą žiūrėti o ne į drauges
Visos moterys gražios savitai. Bet niekada nebus gražesnės už besilaukiančias...
@Remigija Turbūt niekada nesilaukei
Labai ji man faina aktore dziaugiuosi kad grizo i seriala MMG:) Gero laukimo jums vaikelio sekmes:)
Žiauru -tau 23 o tevai jau pencininkai!
@Jaunas Ne tik jaunas bet ir chamas
@Jaunas Taigi į mokyklą už rankutės niekas neveda, kai tau 23 ir klasiokai nesijuoks. Kame žiaurumas? Tavo galvoje tik. Žiaurumas nemokėti rašyti žodžio "pensininkai".
Oi, oi senatvė ir gimdo. Jau močiutei laikas būti. Vaikui mokykloje bus gėda. Aš gimdžiau antra vaiką 34 metų, pirmoje klasėje jaučiausi blogai, visos jaunos, o aš jau metuose. Su dukra ir dbr pasikalbame, sako sakydavo čia tavo močiute.
@Jo Gerai matyt atrodėt, jei jau 40 metų vadino močiute..
@Jo Man 41 ir visi sako, kad atrodau kaip 31. Visi ir visos tad nezinau kaip jus atrodete gal daug vyresne nei pagal savo metus. Mes visos skirtingos.
41 ir visi sako, kad atrodau kaip 31
41 ir visi sako, kad atrodau kaip 31
@Elina Tiesiog meluoja žmonės iš kuklumo, nenori skaudinti.
@Jo Kompleksuota.o gaila
Aš,mane mama gimdė 45 metų , aš esu pati
Aš,mane mama gimdė 45 metų , aš esu pati
@Jo
Į viršų