Rašyti komentarą...
Greičiau atvirkščiai pati kabinėjosi girta prie vairuotojo. Išmetė ir ta nusprendė atkeršyti. Girtos moterys pats didžiausias tiek pavežėjų tiek taksi vairuotojų siaubas.
Muhamedas, netikėlių skerdėjas
Muhamedas, netikėlių skerdėjas
Jeigu moteris neprisidengia, tai pati prašosi gašlaus dėmesio. Moterys vienos mieste turėtų vaikščioti tik dieną, ir tik tinkamai prisidengusios.
Atsičiuhinkit jūs čia su savo tais pasakymais "jeigu jau girta, tai ką galima prievartaut" NIEKAS TAIP NESAKO. Tačiau tokios aplinkybės tik didina tikimybę tapti auka. Tai jeigu žmonės pataria kaip galima būtų maksimaliai apsisaugoti nuo tokių atveju, nereikia aiskinti, kad jie nieko nesupranta ar kad pateisina prievartavimus. Taip tegul vaiksto ir pusnuogės ir lengvai prieinamos del girtumo, ir kas išto kad niekas negali jos liesti, bet kada didesne tikimybė tapti auka, ar kai esi apsirengus normaliai pernelyg nedemonstruojant nuogumo, kai šortai tokio trumpumo, kad rūros žandai matosi ar kai apsirengus su tokiais trumpais šortukais ar sijonuku ir dar girta. Debil jūs ijunkit smegenis. Jūs nei kiek nepadedat, o atvirkščiai tampate bendrininkais tų prievartautojų, jeigu aiškinate, kad girta ir dar gal apsinuoginusi yra viskas ok, ir ji visiškai neturi del to sukti galvos.
Man panasiau, kad girtos klientes boltuose neturi kaip atsiskaityti arba papraso nuvesti toliau negu apmoketas uzsakymas, o del to kilus konflikuti po to prasideda tokie kreipimaisi i policija. Pirmoje eileje ivesciau reikalavima, kad visuose pavezeju automobiliuose turetu buti filmuojamas salonas, issisprestu daug problemu.
Girtos (O gal netik) nepilnametes pasakojimas 6 ryto (para laiko be miego?) yra nepatikimas. Pats straipsnis labai nepatikimas. Zmogus gal net nezino, kad yra apkaltintas kazkokiom pievom, o jau pateikiama kaip teisme irodytas faktas. Bet viskas netgi nesvarbu, nes cia FAKE NEWS..
Smerkiu tokius vyrus. Bet merginos pacios provokuoja. Nepilnametes beveik nuogais uzpakaliais.
Padoriau rengtis reikia,o ne pusnuogė save demonstruoti, esi malalietka ir jau vartoja alkoholį, o jau kaip pistis ar padročint taip jau tipo nepilnamete! Kodėl niekas nekelia klausimo kad gal ji girta visko prisigalvojo, ir kodėl niekas nekelia klausimo kaip ji gavo alkoholio ir kodėl geria ?! Tas px visiems!
gal truputi per daug tą seksą propaguoja
gal truputi per daug tą seksą propaguoja
x
Taksiora uzdarys, o Bartusevicius sededamas namuose grozesis Vilniaus peizazu
nepilnametė 6 val ryto jau girta . puiki dorovinga mergina iš padorios šeimos ? a? a?
@Untanas Išdurnaitis Ai, tai galima prievartauti. Turbūt šeimų maršų paradų dalyvis.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų