Rašyti komentarą...
Reikia mirties bausmės , reikia
Tik mirties bausme
Neutralizuoti tokius reiktų.
Neutralizuoti tokius reiktų.
Na čia jau tokio niekas nepakeis. Tiesiog jam negerai su galvele. Jis turėtų būti pastoviai uždarytas arba atlikta mirties bausmė.
@Neutralizuoti tokius reiktų. atlikta is kart.
Zmones, jus atsibuskit! Isprievartavo ir plaktuku istaske tikros seses galva, 16 metu b.liat. Sodint ir musu teisejus uz tokias nesamones. Nors ka noret, tarp ju nemaza dalis pedofilu ir visokiu iskrypeliu kaip ir valdzioje.
Naikint! Naikint! Visus tokius ir panasius. Neturi tokie gyvent ir but tarp musu. Be teismo. Cia ne zmones, aborto liekanos. Tikiuosi kalejime neistempsi ne saveites, ABORTO LIEKANA!!!
Tokie individai neturi gyventil
Jei nebutu toks smerkimas uz isprievartavima, tai, manau, ir nuzudes nebutu. Taip kad kalti ir tie, kurie teisia, smerkia prievartautojus. Pasakyta buvo, neteiskite ir nebusite teisiami. Atleisti reikia mokytis. Nors apriboti laisve tokia tikimybe galima nagrineti. Bet neturi buti saltesnio zvilgsnio ji ji nei i kitus. Jis toks pats musu brolis dvasinis, tik nelaimingas, gyvenime nelabai pasisike.
@Kazimieras Kazimierai, tu esi debilas. Tokiam gyvam nupjaut varpa, sukist i gerkle kad prarytu, paskui nupjaut rankas, kuriom plaktuku dauze seses galva, tada pakabint ant medzio ir palikt stipt. Isgama puikiai suprato savo veiksmus. Kazy, gal tu irgi prievartaudavai savo sese kad sugebi tokias nesamones rasyt?
@Romas Na kokioj Saudo Arabijoje taip ir padarytų. Deja, pas mus ,,humanizmas,, iškreiptu veidu (buvo tokia frazė apie komunizmą).
@Romas Kokiu teismu teisi, tokiu ir tave nuteis. Viso labo!
@Kazimieras Visiškas tamstos kliedesys ar tik pats nebūsi iš nusikaltėliū luomo???
@Kazimieras eik tu sikt bukiau
Išimtinais atvejais turėtų būti taikoma mirties bausmė
Iki gyvos galvos ir ne kitaip
Kazin ar iseis
@Fifa nieks ir nepasiges

Skaitomiausios naujienos
Į viršų