Rašyti komentarą...
Begales isgerti
Anelė Šeputyte iš Telšiu.Giedrės Šeputienes dukra
Tiesiog sunku patikėti, kad gėrė viena. Kažkas pasiūlė, gal kokia varžovė dėl vaikino norėjo sukompromituoti. Toks vaikas dar tikrai vienas negeria. Kita vertus alkoholis nėra toks kenksmingas, kaip elektroninės su narkotikais ar žiurknuodžiais. Kažkas neaišku su ta istorija, aišku kaltų nebus...mat gėrė viena.
Vaikai rūko tas neleistinas ir niekam neidomu
@Telšiai kranto mokykla tai kas turi dometis savo vaikais ?
Didesnės nesąmonės nebuvo galima sugalvoti,kad negalima patikrinti vaikų spintelių ,kuprinių.Gal Žiobienė ir kiti vaikų teisių gynėjai pirmiausia kitur apgina vaikų teises ,tai nuo patyčių, smurto ,narkotikų,pedofilų.O kokias galima turėti teses jei nevykdoma pareigos?Kaip ir duomenų apsauga tinka pirmiasuia nusikaltįliams arba dideliems ponams apginti,tik ne aukoms.Dabar tik popiriniai klerkų darbai ir nieką už nieką neatsako ir jau tarybiniu palikimu nepasitesinsi.
demokratine vertybe
64- 65m gerdavom cukraus samane .Ir nieko.
@Pancininks mokykloj?
@ane Mokykloj ir pagalvot bijodavo,o samanės kur užkampyj užlindę jei ir išgėrė,tai dabar tipo...ir nieko.Tuo metu ir aš mokiausi
Baisu net pagalvoti jei tai butu atsitike LTSR laikais...
@taip tai vyko ir sovietmečiu tik nebuvo tokios žiniasklaidos kad kiekvieną atvejį aprašytų
@jo Tuo metu būtų vienas kelias į nepilnamečių koloniją
@taip Pirmą kartą prisigėriau iki smigimo 1985 būdamas 15-kos.
Ministry neatsakys, nes reikia Appla uz 5 tkst eur isijungt ir pabandyt suprast kaip jis veikia. Nes dar prieiks 9 tkst spausdintuvui, kad atspausdint naudojimo instrukcija. Uz tai ir isgerkim :)
Rajonuose. Valdininkai tikrai netiek eurų išpjauna iš Savivaldybių Alkoholio pirkimams iš Sanitex'o arba Maximos

Skaitomiausios naujienos
Į viršų